FC Slovan Liberec | Hurá do Evropy!! Kempen cup 2017!
Menu Další Zavřít Zavřít
12.5.2017

Hurá do Evropy!! Kempen cup 2017!

TRENÉŘI FCS U9

Tento víkend se vydáváme vstříc novým zážitkům do německého Kempenu, kde se koná Kempen cup 2017. Už do základní skupiny jsme dostali dvě zvučná jména a to holandský PSV Eindhoven a německý Stuttdgarter Kickers. Nejsou to, ale jediný zvuční účastníci turnaje. V turnaji budou také startovat italští giganti jako jsou Inter Milán, AC Milán, Juventus Turín a FC Janov. Z Anglie přijedou Manchester City, Luton town a FC Fulham. Těšit se můžeme i na německé velkokluby jako je Borussia Dortmund, Schalke 04 a mnoho dalších. Celkem se turnaje účastní 72 týmů z 11 evropských zemí.

Jak se na tento turnaj těší trenér Martin Hanoušek a Ondřej Picek?

Martin Hanoušek: Jsme nadšený, že se turnaje můžeme zúčastnit a myslím, že to bude pro kluky velká zkušenost. Týmu věřím a těším se na naše výkony.

Ondřej Picek: Těšíme se strašně moc, je to velké zpestření už tak nabité sezóny, jakou máme letos. Soupeři jsou více než zajímavý a konfrontace s nimi bude jak pro děti, tak i pro nás velmi cenou zkušeností.

Co od turnaje očekávají?

Martin Hanoušek: Věřím, že kluci posbírají hlavně spoustu zkušeností a budou si moct porovnat svou výkonnost a dovednosti s ostatními týmy napříč Evropou. Jsem přesvědčený, že je turnaj povzbudí do další práce v tréninku. Bude jen ale ve skutečnosti na nich, co si z toho odnesou. Myslíme si, že mají na to uspět! Držte nám palce!

Ondřej Picek: Samozřejmě je to velký zážitek. Takové týmy nevídáme každý den. Budeto mix různých herních stylů a mentalit hráčů, trenérů, ale i fanoušků. Budeme se snažit nevypadnout z koncepce, kterou máme nastavenou a přidat k tomu bonus v podobě výsledků, které by nás mohli co nejvíce přiblížit k těm nejvyšším příčkám. Na podzim jsme skončily na podobně obsazeném turnaji na 13. místě a to jsme v několika zápasech měli smůlu. Proč by nemohla stát štěstěna tentokrát při nás a nestal se fotbalový zázrak.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Renomia Nike
Další partneři
Profipoint Fehrer
Mediální partneři
Beat radio Hattrick