FC Slovan Liberec | Slovan čeká zajímavá konfrontace, v sobotu změří síly s německým Dynamem Drážďany
07.07.2017

Liberec - Třetí přípravný týden vyvrcholí v sobotu od 15 hodin velmi zajímavou konfrontací. V německém Oppachu se Slovan utká s Dynamem Drážďany.

Drážďanské Dynamo má za sebou velmi vydařenou sezonu. Ve druhé nejvyšší německé soutěži se po postupu ze třetí ligy umístilo s 50 body na skvělém pátém místě a jen dvě pozice ho dělilo od potenciální barážové boje o postup mezi německou elitu.

V přípravném období se Slovan s tímto zajímavým soupeřem rozhodně neutká poprvé. Naposledy oba celky změřily síly v závěru loňské letní přípravy, kdy náš tým na Drážďany nestačil a prohrál 1:3.

Už během první půle si Dynamo a Slovan vytvořily řadu zajímavých příležitostí, na góly si však fanoušci museli počkat až do druhého poločasu. Brzy po změně stran se prosadil Testroet a po sedmdesáti minutách hry přidaly Drážďany další dva zásahy během dvou minut, díky čemuž se dostaly do vedení 3:0. V závěru pouze korigoval Petr Ševčík na konečný výsledek.

Svěřenci trenéra Trpišovského by si tentokrát rádi připsali lepší výsledek. Po remíze s Neugersdorfem a prohrách s Hradcem Králové navíc zároveň chtějí vylepšit svou současnou bilanci.

Utkání se odehraje v sobotu 8. července od 15 hodin v německém Oppachu na stadionu Lindenberg.