FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Kladno 4:0

Převaha, která měla být vyjádřena více góly
MU, sobota 2.9.2017, 16:15, Liberec - Městský stadion
SK KladnoSK Kladno
FC Slovan Liberec: Jíra - Kul´ha, Netušil, Štěrba (65´Machotka), Drozen (65´Dlask) - Hanl (55´Kucr), Wydrzinsky (55´Kříž), Beníček, Suk (42´Myslivec) - Hudák, Löffler
góly: 22´, 38´a 41´Hudák, 50´Myslivec
Diváci: 40

V prvním poločase jsme se dlouho hledali, naše hra byla kostrbatá, ale i přesto jsme mohli jít rychle po dvou samostatných nájezdech Löfflera v úvodu utkání do dvoubrankového vedení a vnést klid do naší hry, bohužel se tak nestalo a soupeř neustále dotíral, byl důrazný v osobních soubojích a čekal na svou příležitost, která naštěstí nepřišla, postupem času jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu , ale územní převahu jsme v prvním poločase dokázali využít pouze jednou a to ve 22´Hudákem. Nástup do druhého poločasu jsme měli dobrý a dvěma goly z 38´a 41´opět Hudákem jsme vnesli klid do naší hry a do konce utkání jsme kontrolovali hru. Podařilo se nám ještě navýšit skóre po pěkné akci v 50´, kdy dobře zakončoval Myslivec a stanovil konečné skóre utkání na 4:0. Kladně hodnotím nulu na kontě obdržených gólů, ale herní převahu bychom měli vjádřit více góly.