FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Meteor 3:1

U16 - ČLD, 24.kolo: FC Slovan Liberec vs. FK Meteor Praha 3:1 (1:1)

3:1
(1:1)
FK Meteor Praha VIIIFK Meteor Praha VIII
FC Slovan Liberec: Vohnout - Mach (63´ Nezhoda), Polyák, Jelínek, Bulejko - Drobný, Knobloch, Kavan Š. (70´ Málek), Yuzvak (70´ Kaiser) - Špinka (63´ Muller), Lochman (72´ Flesner)
Branky: 40´ Lochman, 72´ Kavan Š., 75´ Nezhoda, ŽK: 80´ Yuzvak, Rozhodčí: Brychta - Marek, Novák
Diváci: 50

1.poločas: Úvod poločasu byl celkem dobrý, ale v 8. munutě jsme chybovali v rozehrávce, kterou soupeř potrestal a hosté tak šli do vedení (0:1). Poté jsme Meteor dobývali, měli tlak, hodně možností, ale chyběl důraz. Po další naší chybě měli hosté další šanci, ale neproměnili. V poslední minutě poločasu Lochman vyrovnal (1:1).

2.poločas: Po změně stran stejný průběh, tlačili jsme, ale utkání jsme zlomili dvěmi brankami až před koncem.

Trenér Papoušek: "Byli jsme jasně lepším týmem, vyplatila se nám trpělivost, hráli jsme celé utkání stejně, nebyli jsme nervózní a soupeře jsme zaslouženě zlomili v posledních deseti minutách zápasu."