FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Plzeň 0:4
01.06.2017

U16 - ČLD, 26.kolo: FC Slovan Liberec vs. FC Viktoria Plzeň 0:4 (0:2)

Středa 31.5.2017 Stadion MS - hlavní

Na domácí půdě jsme prohráli s Plzní. Podali jsme slušný výkon, ale propadli výsledkově.

26.kolo, středa 31.5.2017, MS - hlavní
0:4
(0:2)
FC Viktoria PlzeňFC Viktoria Plzeň
FC Slovan Liberec: Vohnout - Nezhoda (75´ Kaiser), Polyák, Jelínek, Bulejko (62´ Novák) - Drobný, Kavan Š., Muller (59´ Žďárský), Yuzvak - Lochman, Špinka (59´ Mach)
Rozhodčí: Pekař - Nádeník, Frýda
Diváci: 30

1.poločas: Do utkání jsme vstoupili dobře, napadali jsme, předskakovali hráče soupeře, tím jsme získávali míče, ale v šancích jsme nebyli produktivní. Pak jsme na chvíli vypadli z tempa, ale Plzeň jsme k ničemu nepustili. Po deseti minutách jsme zase začali hrát, ale po centru hostí si dal Bulejko vlastní branku (0:1). To nás nepoložilo, snažili jsme se hrát, ale v poslední minutě jsme po nedůrazu při rohu inkasovali (0:2).

2.poločas: Po změně stran mělo utkání podobný průběh, ale hosté přidali další dvě branky na konečných 0:4.

Trenér Papoušek: "Dobrý výkon, kdy jsme si první dva góly dali sami a dva padli po našich chybách. Měli jsme celkem dost možností, nějaké šance, ale řešení bylo špatné."