FC Slovan Liberec | U16 - Příprava: FC Slovan Liberec vs. Rapid (U19) 2:2 (1:1)

U16 - Příprava: FC Slovan Liberec vs. Rapid (U19) 2:2 (1:1)

Přípravné utkání s Rapidem skončilo nerozhodně.

Sestava: Veselý - Kavan Š. (40´ Yuzvak), Bulejko, Jelínek, Novák - Drobný, Polyák, Muller, Nezhoda - Kaiser, Lochman (40´ Špinka)

Branky: Lochman, Novák

Rozhodčí: Nádeník

1.poločas: V úvodu utkání jsme byli pod tlakem, ze kterého jsme se nedokázali dostat. Navíc jsme chybou v rozehrávce poslali soupeře do šance, ze které skóroval (0:1). Poté jsme začali hrát, měli jsme pěkné a jednoduché akce, které jsme však nedokázali proměnit v gól. Především první dotek nás v šancích zradil. Do poločasu jsme dokázali vyrovnat (1:1).

2.poločas: Po změně stran to bylo obdobné, měli jsme hodně situací, kdy jsme mohli jít sami na bránu, ale naší hloupostí jsme se dostali několikrát do ofsajdu. Proměnili jsme na 2:1, ale hosté tři minuty před koncem po rohu srovnali na konečných 2:2.

Trenér Papoušek: "Dobrých druhých dvacet minut první půle. O šance jsme se připravili sami tím, že jsme se dostali asi desetkrát do ofsajdu, tragický první dotek."