FC Slovan Liberec | U16 - Příprava: FC Vysočina Jihlava vs. FC Slovan Liberec 1:3 (0:1)
25.02.2017

U16 - Příprava: FC Vysočina Jihlava vs. FC Slovan Liberec 1:3 (0:1)

Čtvrtek 23.2.2017

V dalším přípravném utkání jsme zdolali Vysočinu výsledkem 3:1.

Sestava: Vohnout - Kaiser, Polyák, Jelínek, Bulejko (40´ Čuřík) - Knobloch, Yuzvak (40´ Žďárský) - Drobný, Muller (40´ Nezhoda), Lochman - Špinka

Branky: Špinka, Lochman, Knobloch

1.poločas: V úvodu jsme byli aktivní, ale své možnosti jsme nevyužili, jak bychom měli. Dotávali jsme se i do zakončení ze střední vzdálenosti, ale střely šly nad. Vzadu jsme hráli trochu lehkovážně, i když jsme nebezpečí stačili zažehnat. Po dobrém presinku skóroval Špinka, když vzal míč stoperovi a proměnil (0:1).

2.poločas: Po změně stran jsme byli aktivnější, hlavně z pravé strany, ale náběhy a důraz po centrech nebyly optimální. Poté po individuální akci zvýšil Lochman (0:2) a po dohrané standardní situaci z vápna prostřelil Knobloch (0:3). Následně jsme po rohu neobsadili hráče na zadní tyči a domácí snížili na 1:3.

Trenér Papoušek: "Slušný zápas, kdy to bylo slušné herně, ale stále musíme pracovat na řešení finální fáze a důrazu ve vápnech."