FC Slovan Liberec | U17 - Příprava: FC Slovan Liberec vs. FK Dukla Praha 2:1 (1:1)
16.01.2017

U17 - Příprava: FC Slovan Liberec vs. FK Dukla Praha 2:1 (1:1)

Sobota 14.1.2017 Stadion U Nisy (UMT)

Po zimní pauze jsme se utkali s celkem pražské Dukly, kdy jsme o branku vyhráli.

Na těžkém zasněženém terénu domácího hřiště jsme hostili pražskou Duklu. Herně jednoznačná záležitost v náš prospěch.

Sestava: Hnízdil - Bína, Venc, Provazník, Gabko - Michal, Žižka, Krpata - Mečíř, Šíma, Halgaš

Náhradníci: Kleiner, Havel, Daněk, Dlask

Branky: Šíma, Bína

1.poločas: Od úvodu utkání jsme byli nebezpečnější, skórovali ale hosté ze zbytečně vyrobené standardní situace (0:1). Do poločasu jsme vyrovnali (1:1).

2.poločas: Po změně stran jsme měli brankové příležitosti, které zůstaly nevyužity, ale v poslední minutě utkání jsme zakončili vítěznou šťastnou tečovanou střelou po odraženém míči.

Trenér Kaiser: "Tým chválím za aktivitu a chuť hrát."