FC Slovan Liberec | U17 - Příprava: FC Slovan Liberec vs. Hejnice (muži) 10:4 (5:2)
22.01.2018

U17 - Příprava: FC Slovan Liberec vs. Hejnice (muži) 10:4 (5:2)

Neděle 21.1.2018 U Nisy (UMT)

Zajímavá konfrontace s dospělým fotbalem skončila divokým výsledkem.

Sestava: Vohnout (45´ Čamrda) - Drobný, Pokorný, Polyák, Janouš - Málek, Kavan Š., Jelínek, Yuzvak - Lochman (45´ Špinka), Muller (55´ Knobloch)

Branky: Málek (5x), Yuzvak (2x), Špinka, Lochman, Muller

Předvedli jsme aktivní, efektivní a přímočarý výkon v útočné fázi, proměnili jsme deset branek, dobrá přechodová fáze, hra přes strany.

Hra měla kondiční charakter, hrálo se o dvanácti hráčích 2x45 minut, souboje s dospělými, snaha o presink, efektivita zakončení a předvídání v dorážkách.

Nadstandardní výkon podal Málek, který vstřelil pět gólů a měl dvě asistence. V obranné fázi zbytečné fauly, inkasovali jsme laciné góly. Problém s rozehrou, mezihrou a zbytečnou ztrátou při zakládání útoků (chybí míče za obranu), nedisciplína, taktika.

Trenér Čapek: "Zasloužená výhra se slabším soupeřem z 1. A třídy, který po šedesáti minutách fyzicky odpadl."