FC Slovan Liberec | U17 - Příprava: Zaglebie Lubin vs. FC Slovan Liberec 3:1 (2:1)
26.02.2018

U17 - Příprava: Zaglebie Lubin vs. FC Slovan Liberec 3:1 (2:1)

Sobota 24.2.2018

Nejtěžší zápas přípravy a potřebné srovnání v krásném areálu Zaglebie skončilo prohrou.

Sestava: Čamrda - Janouš (40´ Málek), Pokorný, Polyák, Bulejko - Drobný, Černický, Kavan Š., Yuzvak - Špinka (40´ Muller), Lochman

Branky: 30´ Yuzvak

Výkonem jsme nepropadli, ale rozdíl v individuální technice byl obrovský.

Dobrá pasáž ke konci prvního poločasu, snížení po krásném breaku na 2:1 (Yuzvak - Drobný). Snaha o mezihru.

Ve druhé půli jsme se zlepšili, snaha o vyrovnání hry i výsledku a šance včetně tyče po pokutovém kopu (Bulejko).

V úvodu zbytečný respekt, laciné góly z penalt, alibistické přihrávky dozadu, ztráty v přechodu. Nebetyčný rozdíl v individuální technice v rychlosti, sebevědomí při provádění, rozdíl v chování - breaky.

Naše řešení finální fáze zbrklostí, špatná součinnost, předvídání a orientace v pokutovém území, nevyužití standardních situací.

V technice i rychlosti snesl měřítko Yuzvak, Černický slušný silový výkon.

Trenér Čapek: "Po třech dnech skvělé stáže byly společné zápasy U17 + U16 zlatou i poučnou tečkou."