FC Slovan Liberec | U18 - Příprava: FC Slovan Liberec vs. FK Mladá Boleslav 2:2 (1:1)
27.07.2017

U18 - Příprava: FC Slovan Liberec vs. FK Mladá Boleslav 2:2 (1:1)

Středa 26.7.2017 MS Liberec

Další přípravné utkání, tentokrát s Boleslaví, skončilo remízou.

Sestava: Dlask - Mečíř, Všechovský, Venc, Khun - Šorsák, Drahoš, Krpata, Havel - Syrovátka, Žižka

Náhradníci: Gabko, Hanuš

Branky: Mečíř, Žižka

1.poločas: Soupeř byl aktivnější a vypracoval si některé nebezpečné situace v našm pokutovém území, které naštěstí pro nás nepotrestal. Chyběla nám komunikace, rychlost v rozehrávce, prohrávali jsme osobní souboje a dlouho drželi míč. Po jednom našem zaváhání ve středu hřiště následoval rychlý protiútok hostí a po našem dalším zaváhání v obranné činnosti následoval pokutový kop, který soupeř proměnil (0:1). Po obdržené brance hráči zvýšili aktivitu a pět minut poté Mečíř vyrovnal (1:1).

2.poločas: Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem zjednodušit hru a hrát rychleji, přesto nás Boleslav po další chybě potrestala brankou (1:2). Naštěstí se nám podařilo vyrovnat, když šel důsledně za míčem Žižka (2:2). Po této brance jsme byli více aktivní a nebezpeční, ale bohužel jsme nedokázali dotáhnout do konce několik slibných brankových příležitostí.