FC Slovan Liberec | U19 + 18 PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ
20.02.2018

U19 + 18 PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ

Tomáš Nosek

V minulém týdnu odehrála U19 + 18 utkání v Příbrami.Soupeř hraje nejvyšší dorosteneckou soutěž a utkání bylo kvalitní přípravou z obou stran.

FK Příbram - U19 + 18 3:1 /1:0/ br.Vébr

Hnízdil/46´Dlask/-Sysel/46´Mečíř/,Hanuš/46´Šorsák/,Venc,Gabko-Bína/46´Daněk/,Krpata/46´Provazník/,Lábek/75´Bergmann/,Khun/60´Žižka/-Šíma/60´Syrovátka/,Vébr

Mgr.Tomáš Nosek-trenér U19:,,Příbram byla na začátku lepším týmem a její pohyb a důraz nám dělal velké problémy.Zaslouženě šli domácí do vedení po chybě Vence 1:0.Pak jsme se vyrovnali v důrazu a mohli jsme vyrovnat Lábkem,ale jeho střela šla nad domácí branku.Druhý poločas jsme opět začali nedůrazně a soupeř nás opět trestal.Na 2:0 po chybě 4 hráčů na hranici pokutového území.A pak 3:0 ,kdy Lábek přihraje naslepo soupeři přímo do brankové situace.Pochvalu ovšem kluci zaslouží za posledních 30 minut,kdy střídající hráči zlepšili herní projev a hlavně pohyb a v tomto úseku hry jsme dobrým sparingpartnerem .Bohužel to zúročíme pouze v jedinou brankou Vébra 3:1.Zápas rozhodla větší individuální kvalita některých hráčů soupeře.