FC Slovan Liberec | U19 PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ
01.02.2017

U19 PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ

Příprava probíhá v plném proudu,a tím pádem i přátelská utkání. V krátkém sledu sehrála U19 přípravu v Praze a Roudnici.A to s rozdílnými výsledky.

V Praze jsme sehráli konfrontaci se Slavií Praha.Výsledkem pro nás bylo nelichotivé skóre 1:9.Slávisté nás převyšovali ve všech činnostech,a to zejména v prvním poločase.Čestný úspěch zařídil Tomáš Koníř.

Sestava:

Plechatý/65.Dlask/-Dědeček/65.Drahoš/,Lábek/75.Všechovský/,Hanuš/60.Hamada/-Khun/75.Petr/-Vébr/46.Prokopec/,Koníř/46.Gembický/

Další přípravné utkání s týmem Teplic jsme sehráli na dobře připraveném hřišti ve vesničce Hrobce u Roudnice nad Labem. Obrana si i v tomto zápase vybrala v 1.poločase slabší chvilky.Ale ve druhém dějství jsme již dokázali soupeře přehrát a výsledkem byla dobrá ofenzivní hra s dobrým konečným výsledkem 5:3.O branky se postarali 2x Lábek,Gembický,Resl,Koníř.

Sestava:

Hnízdil/46.Plechatý/-Sysel/46.Dědeček/,Lábek,Baláž,Resl-Vébr,Lehoczki,Hamada/46.Barac/,Gembický/60.Khun/-Prokopec/65.Petr/,Koníř/46.Všechovský/

Mgr.Tomáš Nosek-trenér:,,Obě utkání nám ukázala,kde nás opravdu tlačí bota a to je defenzíva..Přesun hráčů do juniorky otevírá prostor hráčům,kteří se dostávali v U17 či v podzimní části sezóny méně do herního vytížení.Bohužel někteří z těchto hráčů jsou již na limitech svých schopností a dovedností.Především utkání na Slavii bylo konfrontací s velmi špatným výsledkem.I my jsme si vytvářeli šance,zde však rozhoduje kvalita řešení herních situací.A tu měli Slavisté na vysoké úrovni. Utkání s Teplicemi bych hodnotil vcelku kladně,a to zejména druhý poločas.V prvním poločase opět nedůslednosti v obraně a slabá produktivita v útoku.Ve druhém dobrá kvalita v napadání a osobních soubojích.Hráči si po nepovedeném utkání v Praze alespoň zvedli sebevědomí.Což je v této fázi přípravy důležité.´´