FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Kladno 5:2

(2:0)
SK KladnoSK Kladno
FC Slovan Liberec: Plechatý-Sysel/46´Mečíř/,Dvořák,Kratochvíl,Baláž-Mizera/46´Petr/,Lábek,Prokš/46´Vébr/,Kazda/63´Khun/-Vrabec/63´Prokopec/,Gembický
Branky:2 Gembický,Baláž,Prokopec,Mečíř

Poslední domácí utkání U19 se odehrálo minulou sobotu na Městském stadionu s SK Kladno. Soupeř přijel s omlazenou sestavou a předvedl kvalitní výkon.

Jak je již tradicí Slovan začal dobře a vytvořil si v prvních patnácti minutách 4 brankové situace ,které měly skončit v síti.Prvního gólu se U19 dočkala ve 26.minutě,kdy se trefil Gembický 1:0.Soupeř několikrát zahrozil po dobrých kombinacích,ale na vyrovnání nedosáhnul. Naopak ve 45.minutě se životní střelou trefil obránce Baláž 2:0.

Druhý poločas se bylo na co dívat a viděli jsme pět branek v obou sítích.Nejprve se trefil opět Gembický 3:0.Pak se po pěkné akci prosadili hosté a Richter snížil na 3:1.Za domácí se prosadil Mečíř 4:1.Pak další branka hostujícího Richtera po velké chybě domácí obrany 4:2.Konečný účet uzavřel na 5:2 Prokopec.

Mgr.Tomáš Nosek-trenér U19:,,Soupeř nepřijel bránit,proto jsme viděli otevřené utkání a hodně branek.Z naší strany to stále není směrem k defenzivě ono.A to musíme velmi rychle vyřešit,protože barážová utkání se blíží.