FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Dukla - FCSL 3:2

(1 : 2)
FC Slovan Liberec: Plechatý-Sysel,Kratochvíl,Provazník,Gabko-Bína,Mečíř,Drahoš,Halgaš-Žižka,Syrovátka

Střídali:Šorsák,Vébr,Khun

Branky:2 Žižka

Další mistrovské utkání nás přivedlo na kandidáta postupu Duklu Praha.Výsledkově nepovedené utkání opět potvrdilo,že individuální chyby musíme dostat okamžitě ze hry celé U19

Utkání ještě ani pořádně nezačalo a Provazník zasáhl v pokutovém území zbytečně hráče soupeře a ten se z penalty nemýlil 1:0.Po té jsme přepnuli na maximální obrátky a výsledkem bylo otočení skóre v náš prospěch,kdy obě branky vsítil dobře pracující Žižka 1:2.Za tohoto stavu jsme odcházeli do kabin.

Opět malá koncentrace a slabá komunikace hráčů na hřišti zapříčinila obrat v utkání během 2 minut.Nejprve nedůraz v obraně Mečíře a Bíny a soupeř pohodlně skóruje 2:2.Následně chyba v komunikaci na trase Kratochvíl-Plechatý a opět prakticky vlastní branka 3:2.Do konce zápasu soupeře moc do hry nepouštíme,ale soupeřova obrana pracuje spolehlivě a naše hra nemá potřebnou kvalitu a nejsme v pokutovém území dostatečně agresivní.

Mgr.Tomáš Nosek-trenér U19:,,Dukla nebyla lepším týmem,ale bohužel v každém utkání hráči vytváří velké množství individuálních chyb.Soupeř toho dokonale využil.Pochválil bych kluky za první poločas,kdy to byl opravdu velmi dobrý výkon z naší strany,podpořený brankami Žižky.Ve druhém jsme se dostali po obdržených brankách do křeče a nedokázali přidat již žádnou branku.