FC Slovan Liberec | Fanzone | Diskusní forum

Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Na diskusním fóru FC Slovan Liberec hrozí uživatelům BAN především za vulgární výrazy, pomluvy, spamování, podněcování násilí vůči jednotlivci nebo skupině obyvatel, rasistické urážky.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Luzicka23" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
1234567891011>
Řazení: Do vlákna / Pod sebe
 
Luzicka23 | hrdě modrobílý!
23.3.2017, 11:02
Reakce na Kentaur: Jojo, je to náš Honzík ;) Hrál velmi...
škoda, ale nedivím se. i třetí liga v nějaké ekonomicky silné zemi je pro fotbalistu lepší než slovaňácký plat :-/
 
 
Luzicka23 | hrdě modrobílý!
22.3.2017, 21:49
Reakce na gladiatus41: Můžu se zeptat jak je to s Poláke...
koukám, zer je nás tu víc se stejným dotazem ;-P
 
 
Luzicka23 | hrdě modrobílý!
22.3.2017, 21:49
sledoval jste někdo stream? zajímalo by mne, jestli ten stoper Polák, co hrál za Slovan, je opravdu náš odchovanec a někdejší velký talent (před 10-12 lety za něj Inter nabízel milion eur :-)), a jak se vám během hry zdál? bylo by fajn mít zase v sestavě odchovance, pokud by hrál spolehlivě
 
 
Luzicka23 | hrdě modrobílý!
22.3.2017, 21:41
Reakce na Hulk3: Taky vám přijde Bosančič tlustej jak pr...
v sobotu bylo vidět jak má prdel nacpanou v trenkách skoro k prasknutí Smajlík
 
 
Luzicka23 | hrdě modrobílý!
22.3.2017, 21:39
Reakce na Klitor: jestli to nebude spíš tím, že když šan...
no, moc mu to nešlo. ale na druhou stranu, hrál v základu ve dvou zápasech, kdy se Slovan zoufale snažil něco udělat s bránícím soupeřem a zbytek naší zálohy byl ještě zoufalejší než da Silva. si vzpomínám jak se tam trápili Had, Machuča, Karafiát, Navrátil a hlavně mr.majstrštyk Súkenník. v takové hvězdné sestavě nemůžeš výkon da Silvy korektně posoudit ;-)
 
 
Luzicka23 | hrdě modrobílý!
21.3.2017, 21:33
Reakce na liberec_1958: Znovu opakuju, je to mladej fotb...
ale jo, když to zůstane v kabině, tak ať si to rám chlapi vyřeší, tak to má být... ale v momentě kdy se to probírá na celostátní úrovni, tak to není na mávnutí rukou.
 
 
Luzicka23 | hrdě modrobílý!
21.3.2017, 01:15
Reakce na liberec_1958: Souhlasit nemusíš, o tom je disk...
kolik excesů u nás měl? za poslední měsíc a půl je to minimálně druhý, o kterém se veřejně ví. ale hlavně, tahle forma reakce na rozhodnutí trenéra o nezařazení do sestavy (a že k tomu měl Trpiš pádný důvod), je poměrně zásadní narušení důvěry hráč - trenér (sportovní manažer) a z pohledu fanouška něco, co se mi fakt hodně nelíbí. ty to akceptuješ a ještě ho omlouváš, OK, ale já si na něco takového ve Slovanu zvykat nechci.
 
 
Luzicka23 | hrdě modrobílý!
20.3.2017, 22:27
Reakce na Char0n84: A podle čeho si na to přišel?...
strýček Google mi to poradil :-)
 
 
Luzicka23 | hrdě modrobílý!
20.3.2017, 22:21
Reakce na liberec_1958: Nechte Egona už na pokoji. Brali...
nesouhlasím. v 26 letech není fotbalista "mladý", ale v nejlepším věku.
má být tahounem našeho mladého mančaftu, výraznou oporou, obzvlášť když má opci na sumu, která výrazně převyšuje prakticky všechny příchody do Slovanu v posledních 10 letech. a ani jedno z toho nesplňuje.
netvrdím, že není dobrý fotbalista, ale jeho hlava a charakter ani zdaleka nedosahuje herních kvalit. a je to škoda pro něj i pro Slovan.
a omluva: předpokládám, že Trpišovi (kterému by se měl omlouvat hlavně a především) řekl něco procítěnějšího než ty prázdné fráze ve videu. ale to je hlavně na Jindřichovi a Nezmičovi. jestli mu dají šanci, OK, jsem pro, ale mě jako fanouška bude muset dvojnásob přesvědčit svým nasazením a hrou. je tu rok a čtvrt, podle mne má poslední šanci se vzchopit a fakt tu něco předvést.
 
 
Luzicka23 | hrdě modrobílý!
20.3.2017, 13:52
Reakce na Char0n84: A nevíš,kde je Blažek teď?...
vypadá to, že kope za Sokol Vyšehořovice, hrající 1.B třídu Smajlík
koukám, že je to obec o 600 lidech, kousek od Čelákovic, pošleme tam Štajnyho na výzvědy Smajlík
každopádně Bláža má zrovna dneska narozeniny, 29.
 
 
Luzicka23 | hrdě modrobílý!
20.3.2017, 13:41
Reakce na MonteChristo: pane bože......
amen Smajlík
 
 
Luzicka23 | hrdě modrobílý!
20.3.2017, 11:37
Reakce na Klitor: jj souhlasím... hodně mi připomíná Bla...
ten už v tom Frýdku-Místku taky není... odkaz
 
 
Luzicka23 | hrdě modrobílý!
20.3.2017, 10:11
Reakce na Klitor: http://isport.blesk.cz/clanek/vip-spor...
o pátku se povídá i leccos víc. každopádně kdyby měl hlavu v cajku, tak dneska vydělává v eurech. obávám se, že ani "kobereček" ničemu neprospěje, v 26 letech je na převýchovu pozdě. leda, že by ho Houštecký hlídal před každým zápasem jako před Admirou, což asi není realizovatelné. každopádně pokud je jeho opce nastavena na 8-9 míčů, o kterých se tu spekulovalo, tak není co řešit.
 
 
Luzicka23 | hrdě modrobílý!
19.3.2017, 21:54
Reakce na mab: Mluv za sebe, nejsem sice pražák, ale v P...
sorry, ale tohle je jen výmluva.
za A) už pár let jezdíme na spoustu zápasů (hlavně EL) v podstatě jen na otočku, nějak se v řízení (a braní auta) střídáme, ale zároveň s námi jezdí i neřidiči. stačilo se tady na fóru zeptat, pokud by bylo místo (90% cest), určitě by ses svezl s námi.
za B) je to řešitelné i bez auta. prostě po zápase přespím u kamaráda, u rodičů, nebo to prosedím v baru a jedu prvním busem. je to náročné na plánování a člověk zazdí spoustu času čekáním i cestováním, ale každá vášeň má nějaká negativa :-)
takže kdyby Libor nejel, dej vědět.
 
 
Luzicka23 | hrdě modrobílý!
19.3.2017, 16:29
Reakce na alexi: Viděl jsem úplně stejně *2* Taky že js...
k tomu faulu vůbec nemuselo dojít, kdyby Miloš vystřelil. nicméně ta červená byla zcela na místě, ale zas v ten moment to vyřešil jedině možně - přerušil hru a z 2min nastavení ubral dobrou půlminutu
 
 
Luzicka23 | hrdě modrobílý!
19.3.2017, 16:22
Reakce na johnleclair23: Termín pohárového zápasu se Zlí...
nám "pražákům" to vyhovuje, po dlouhé době se na český pohár vypravím. ale chápu, že pro některé to není moc vhodný čas. ale asi se nikdy nelze zavděčit všem
 
 
Luzicka23 | hrdě modrobílý!
19.3.2017, 11:10
kdo mne zná, tak ví, že slavíky nemám rád, ale včera hráli super fotbal po všech stránkách a fakt bych se divil, kdyby to nedotáhli k titulu. škoda, že si tam déle nepodrželi Uhrina, protože Šilhavý dal jejich hře myšlenku, z individuálně kvalitních hráčů složil výborně šlapající tým.
co se týká Slovanu, tak nejlepším hráčem bylo štěstí, které se k nám vrátilo po delší době a hned v plné formě (i když já osobně bych si ho radši vybral v zápasech kde budeme mít ambici na 3 body).
ale vážně: skvělý Dúbravka (což se při ofenzivní síle sešívek a kvalitě Dúbravky dalo čekat), skvěle Kúdela a pro mne i velké překvapení Karafiát. ten gól byl hlavně jeho, ale od té doby velmi spolehlivý výkon. když bude takhle makat dál, milerád se mu omluvím za to že jsem mu nevěřil.
nejlepším hráčem Slovanu, za mne, Kerbr. obětavý, neskutečně bojující dozadu ale jak ho to táhne tak i dopředu. bohužel bylo vidět že k sobě nemá na levé straně parťáka (Egon je fakt dutá hlava, škoda Bartla), protože když Kerbr měl možnost jít dopředu, tak to alibisticky neodevzdal ale běžel sám, a v ten moment ho na levé obraně nikdo nezajišťoval. pak logicky chyběl vzadu a z jeho prostoru přicházely centry slavíků. jeho charakter se ukázal i po zápase, když Kerbr hecoval spoluhráče aby šli ke kotli poděkovat a plácnout si. za mne jednoznačně nejobětavější Slovaňák a jsem rád, že se napotřetí podařilo dotáhnout jeho přestup.
jinak měl slušné momenty Graiciar, ten bude jednou dobrý, ale bohužel je trochu (logicky) vyplašený. slušně to odehrál Obročník, ale v 2.puli taky občas nestíhal a bohužel i nějaké souboje vypustil. slušný standard zahrál Breite, snad taky půjde nahoru.
ostatní dle mne velmi laxní výkon. včerejšek nebyl o tom, abychom se měřili s tak kvalitním mančaftem předvedenou hrou, ale nasazením, vůlí a obětavostí. to jsem u zbytku mančaftu (bohužel i u Baroše) moc neviděl.
celkově bod velmi šťastný, ale rozhodně se hodí.
 
 
Luzicka23 | hrdě modrobílý!
18.3.2017, 02:03
Reakce na Jarmil_z_Houslic: Nemám moc platformu, kde to ...
no jo, mluvčí FK Předměstí, takovej peltovenův posluh a strašnej bambula. před lety jsem s ním měl debatu na Twitteru, argumentace na úrovni 15-letého puberťáka, spousta silných slov ale fakta žádná.
každopádně je smutné, že předměstí zatípne něco, co je klubově apolytické. buď tím přiznávají, že mají máslo na hlavě, nebo se paranoidně bojí všeho co může mít nějakou souvislost s jejich Celý jaro bylo cinklý, vole.
 
 
Luzicka23 | hrdě modrobílý!
10.3.2017, 08:37
Reakce na hacpat: taky jedna vzpominka, od tohohle zapas...
mě do té doby byli docela sympatičtí, ale od tohoto zápasu fotbalová plíseň fakt ne e.
lofase Petrželu od té doby nemůžu ani vidět Smajlík
 
 
Luzicka23 | hrdě modrobílý!
8.3.2017, 01:21
Reakce na MonteChristo: Jednou se hralo v lese s Taborsk...
tak zápase s Táborskem bylo osmifinále. od 1/4fin nebo semi by si to fakt zasloužilo dvojzápas...
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
 
Fanoušci
Facebook
Twitter
Aktuálně

Generální partner

Hlavní partneři

Generální partner: Preciosa Hlavní partner: Nikon Hlavní partner: JUTA, a.s. Hlavní partner: Pražská plynárenská, a.s. Hlavní partner: T-Mobile Hlavní partner: Renomia Hlavní partner: SMC Hlavní partner: NIKE

Copyright © 2011-2017 FC Slovan Liberec & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fcslovanliberec.cz