FC Slovan Liberec | Fanzone | Diskusní forum

Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Na diskusním fóru FC Slovan Liberec hrozí uživatelům BAN především za vulgární výrazy, pomluvy, spamování, podněcování násilí vůči jednotlivci nebo skupině obyvatel, rasistické urážky.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "etom" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
123>
Řazení: Do vlákna / Pod sebe
 
20.3.2017, 22:37
Ja stojim za egonem. To co udelal je p*covina. Ale omluvil se a dostal trest. Podle me adekvatni. Ted at sam ukaze a postavi se k tomu. Je to na nem. Musi se snazit a ukazat maximum co v nem je, aby lidi presvedcil, ze ma ve Slovanu byt. Odmitam ale jeho dalsi ostrakizovani.
 
 
4.2.2017, 09:59
Ad Karl. Není to náhodou tak, že peníze se neinvestujou do posil, protože se z nich např. smazává ztráta z minulých let, nebo se ukládají jako rezerva? Má fakt někdo info, že si p. Karl ty peníze vyplácí na dividendách (tzn. že si je nechává)?? Přece to, že se za zisky z prodeje a z EL okamžitě neotočí v nových posilách (což je argument všude v těch blescích apod) neznamená, že si to nechává Karl. Pokud se třeba uvažuje o vstupu investora nebo prodeji aspoň části - nedává větší smysl - použít ty peníze na to, aby se uhradili minulý dluhy anebo vytvořila rezerva, aby kdokoli přišel přišel do zdravýho klubu a ne do klubu se ztátou? Anebo aby klub mohl fungovat bez dotování? Jenom rychlej pohled do výročky mi dává spíš takovejhle obraz. (např. rok 2014 se uhradila ztráta z minulých let, která byla 250 míčů a to ze základního kapitálu, za 2016 jsme sice v zisku cca 35 míčů, ale 22 míčů je ztráta z minula. Nevim, nikde tam nevidim, žádný toky klub - Karl...ale vidim, výkyvy který způsobuje účast/neúčast v EL a ztráty, který z let, kdy v EL nejsme, který se kryjou z let kdy tam jsme, mi přijde.
 
 
18.1.2017, 15:35
Za mě vývoj v přestupovým období zatím v pořádku. Odešli hráči, u kterých jsem neviděl výkony + sýkora o kterého byl zájema byl na to asi vhodný čas směrem k hráči i klubu. Zároveň cíl v lize není bojovat o titul, ale rychle se posunout mimo dolní patra a zkusit pohár. Dává tak smysl ne přivádět "hvězdy" nebo neperspektivní hráče tipu košút u kterých nevím proč by sem měli přijít a jakou by měli pro tuhle půlku sezony motivaci, ale zapracovat na tom co nešlo s tím co tu je a okysličit to perspektivními hráči pro další sezoonu, sezóny, tzn. hráči, kteří jsou ochotní na sobě pracovat a hodí se do stylu Slovanu. Příchod mladých i prostor pro někoho z juniorky je tak logický a jsem za to rád. Bosančič super - strašně nám chyběla kreativita v útočné fázi a ve středu, kterou on má. Dává smysl ještě jeden útočník - pokud se ale jeví mladý Šulc dobře a má dokonce na základ v současné formě. Pak Baroš, Voltr + on mi přijde pořádku. Zkrátka: Dúbravka/Hladký, Coufal, Latka, Pokorný, Bartošák + Bartl/Ekpai, Obročník/Machuča, Breite/Bosančič, Ševčík, Vůch, Baroš/Voltr je dobrá sestava, která se v lize rychle posune nahoru a když se chytne forma a zlepší se útočná fáze celého týmu má na to zabojovat v poháru. Těším se na to.
 
 
5.1.2017, 23:35
Reakce na bono: Ac Navratil opravdu nezahral skoro nic, ...
Jsme v takových sračkách, že se tady hraje evropská liga každý rok...horší to už vážně být nemůže...
 
 
6.11.2016, 17:05
Reakce na tony777: Kluci, děkuju! Urvali jste to silou v...
Tak určitě. Milan Baroš dneska vůbec nebyl nejlepším hráčem na hřišti...Nevyhrál 100mil soubojů a standartek....pro mě problém neni v 1 hráči na hrotu ale o systému kterej dopředu hrajem a kterej je marnej. Třeba kolik šancí barošovi dnes někdo z ostatních připravi? 0. Doslat 0 průnikovejch přihrávek. 0 přesných balónů za obranu. 0 míčů na střelu.
 
 
6.11.2016, 16:48
Předváděná hra je na odvolání tranéra. A to mám JT rád. Dopředu je to tragédie bez náznaku snahy o změnu celý podzim. Nelze prostě naučit tým jeden postup a ten dokekonečna opakovat.
 
 
6.11.2016, 16:44
Panebože řekněte JT někdo, že se dá hrát fotbal i jinak než směrem k rohovýmu praporku. To je tragédie. Nedá se na to koukat. Jak je to neustále to samý. Akce za akcí. A vůbec to nefunguje. Jak bušit hlavou do stěny fakt. V životě jsme z toho nedali gól a hrajeme to pořád dokola.
 
 
26.10.2016, 18:46
Naše útočná fáze je tragická. Hrajeme neustále ten samý postup. Po mezihře hrajeme do stran odkud po kombinaci přichází centry do vápna. Jenže ty každý zápas s přehledem sbírá obrana nebo brankář. Je to celé strašně alibistické a statické, až mě to dráždí. Proč někdy nepřijde něco jiného přímočařejšího? Průnik do vápna, příprava střelecké pozice, narážečka. Něco překvapivého, o čem se nepsalo už v ranních novinách...
 
 
21.6.2016, 19:22
Reakce na MonteChristo: Bosák? Vlášek, Karoch..? Pojďme ...
1) Bosák (všichni ostatní daleko za ním)
2) Čapek (nostalgie)
3) Štěpán
4) Vlášek (v životě nehrál fotbal)
...Kozohorskýho jsem nikdy nezachytil jako komentátora

1) Karoch (velmi podobně vnímáme co se děje na hřišti)
2) Hyský (suverénně nejprofesionálnější)
3) Zelenka (za ním následuje propast)
4) Němec (jeho komentář je uplně zbytečný - komentuje naprosto "obvious" věci a ještě nicneříkajícíma komentářema - viz. "to je naprosto vědomá /secvičená věc, po ní to udělal XY výborně, a YZ ještě líp. Skvělá akce." - ano to jsme všichni viděli.)
5) Švancara (mimo)
 
 
5.6.2016, 14:29
Velmi rád bych slyšel nějaké vyjádření klubu k tomu, co různé strany tvrdí o posledních zápasech U19. Vzhledem k tomu, že jedno z takových tvrzení je i na oficiálním webu našeho soupeře (Mladé Boleslavi), nelze to brát pouze jako tvrzení nějakých nespokojených jednotlivců, ale jako věc týkající se dobrého jména celého Slovanu. Nepřímé veřejné obvinění z korupčních praktik je přeci něco, co si minimálně vyjádření ze strany klubu zaslouží, ne??? Mlčení v tuhle chvíli nepůsobí vůbec dobře. Ocenil bych i nějaké poloformální uklidňující vyjádření směrem k fanouškům. Přeci jenom obvinění z korupce (byť takovouto formou) je něco co asi málokterý fotbalový fanoušek u svého klubu dobře nese. Děkuju.
 
 
15.1.2016, 12:22
Reakce na yankee: Tak si to nějak shrnu.... 1) Šural do...
Smajlík Smajlík Smajlík ... ano, ano, ano.
 
 
3.10.2015, 09:43
Reakce na jelente: sparta hrala nejlip v tyhle sezone, t...
Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
11.9.2015, 15:33
Reakce na Sed: Víš. Ti imigranti jsou z 95% imigranty ek...
Fandím Slovanu dlouho, ale z ničeho mi nebylo smutněji, než z toho jakým způsobem čeští fanoušci - a i vy zde na fóru reagujete na téma "vy-víte-koho". To co mě na sportu baví je to, že lidi spojuje - ne rozděluje. Jsem rád za to, že se Slovan zapojí do této iniciativy. Zajímá mě, komu, kam a přes koho peníze půjdou a na jaké přesně účely (??). Na zápas s Bragou jsem jít neplánoval. Ale budu si snažit vše přehodit, abych dorazil. Není mi jedno, jak se můj klub vyjadřuje k takovým tématům. Kdyby někdo chtěl, rád se o tématu pobavím (při, doufám, pozápasových oslavách) někde na pivu. Pracuju několik let v organizaci, která působí ve Střední Africe, znám se velmi dobře s kolegy z jiných organizací, kteří působí v Sýrii, Turecku, Severní Africe či dalších zemích, nebo pracuji dlouhodobě s migranty tady...Myslím, že tohle fórum není uplně určeno k řešení takových otázek, ale v vzhledem k tomu, že se tady tohle téma rozjelo, chtěl jsem vyjádřit svůj postoj, jako fanoušek Slovanu. Tomáš
 
 
6.9.2015, 11:04
Reakce na Pyšquorki: Ja nevim, ta Slavie se na prvni poh...
Předně. Nemyslím, že jde ze samotný informace, že vstup do Slávie ohlásila Čínská společnost, usuzovat na to že přijdou sportovní úspěchy. Co myslim, že je velký varování pro Slávistický fanoušky jsou lidi, který se ohledně toho obchodu zmiňujou - česko-čínská komora (výkvět skutečně, spojeni s tím "nejlepším" z ČSSD), Tvrdík (ten co poslal do kytek Český aerolinie), Zeman... Např. Motejlek.com to komentoval tim, že nejde vůbec o čínský kapitál - ale o český - který někdo protočil přes číňany. Rozhodně to na mě nebudí dojem, že by do Slávie přišel někdo kdo by toužil po sportovních úspěších. Já mám spíš obavy o to, kdo si přes Slávii vypere černý prachy tentokrát, než že bych se bál o konkurenci. A děkuju za Karla a za to, že u Slovanu se nemusí tohle řešit. A doufám, že pokud přijde další investor do Slovanu - bude to investor do sportu, ne do pozemků pod stadionem. Možná i proto to tu trvá tak dlouho...
 
 
26.8.2015, 09:25
Reakce na Sokrates: Ono jde o vztahy a o vztahy ! Pelta ...
Nesouhlas. Pavelka si rozhodně nominaci zaslouží. Má dlouhodobě stabilní výkony, kterými táhne svůj tým. Má zkušenosti z těžkých zápasů, z Evropské ligy. Je to aktuálně hráč pro repre. Podobný tip jako třeba Darida. Šury mi přijde trochu jiný případ, výkonost trochu kolísá, hodně kazí, ale dokáže být tím co rozhodne zápas. Oba jsou teď víc vidět, jak se píše, protože hrajeme jinak, lepší fotbal, dáváme více gólů atd. Koubek je pro mě největší překvapení, ale tady působí jistě a má za sebou ME 21. Rozhodně mi z toho nepřijde, že by mělo jít o nějaký ukvapený odchod a že by to vůbec mělo co dělat s odchody. Každopádně, pro Davida by teoretický odchod třeba po sezóně byl pochopitelný jako krok dál v jeho kariéře, Šury když začne míň kazit taky pozvolna taky přeroste českou ligu. Oba tu mají odehráno 3-4 sezóny nebo kolik v lize? Na tom není nic ukvapeného. I když by mě to mrzelo. Jsou to pro nás důležití hráči, navíc kapitán... Teď ale není správný čas takovéhle věci řešit - zítra Split. ;-)
 
 
25.4.2015, 23:07
Reakce na bono: Nedari s emu, ale je to velkej bojovnik ...
Souhlas. Bakoše speciálně v zápasech dost sleduju. Chce to se víc sehrát s týmem...a bude to klíčovej muž. Určitě musí zůstat!
 
 
25.4.2015, 19:47
Reakce na Kejron: Delarge je náš rozdílovej hráč a je do...
souhlas!
 
 
22.2.2015, 11:05
Hej pánové. Je hezký, že ste všichni chytrý jak rádio. Toho co se tu ke včerejšímu zápasu veskrze říká, si asi všimli všichni...taky ale všichni víme jak na tom Slovan je. V týhle situaci můžete klubu za a) pomoct a kluky podpořit (i když prostě jsou tu všichni zvyklý na trochu něco jinýho) x b) si hrát na rozumbrady a škodolibě si opakovat "já to říkal" a "všechno je špatně" argumenty. To první je přece na fotbale a sportu to hezký...to druhý nevede nikam...
 
 
10.5.2014, 20:00
Nádhera. Bojovnost. Díky! Teď udržet čtvrtej flek!
 
 
3.3.2014, 23:38
Palec nahoru pro Honzu i Kevina s Isaakem za tu akci pro sociálně znevýhodněné děti!!! I o tomhle je sport a fotbal!
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
 
Fanoušci
Facebook
Twitter
Aktuálně

Generální partner

Hlavní partneři

Generální partner: Preciosa Hlavní partner: Nikon Hlavní partner: JUTA, a.s. Hlavní partner: Pražská plynárenská, a.s. Hlavní partner: T-Mobile Hlavní partner: Renomia Hlavní partner: SMC Hlavní partner: NIKE

Copyright © 2011-2017 FC Slovan Liberec & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fcslovanliberec.cz