FC Slovan Liberec | Fanzone | Diskusní forum

Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Na diskusním fóru FC Slovan Liberec hrozí uživatelům BAN především za vulgární výrazy, pomluvy, spamování, podněcování násilí vůči jednotlivci nebo skupině obyvatel, rasistické urážky.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "gejza.s" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
1234567891011>
Řazení: Do vlákna / Pod sebe
 
20.3.2017, 17:26
Když tak vidím blekotat Egona v tom rozhovoru, tak navrhuji, abychom taková "pokání" zavedli i pro místní diskutující. Smajlík
Egon není sám, komu nedochází, že vztyčení prostředníčku či urážení v době twitterové není žádným hrdinstvím a může být po zásluze potrestáno. Kde jsou ty doby, kdy si to mohli dovolit jen borci s koulema, bo za to hned dostali pár facek, nebo ránu pěstí.
 
 
20.3.2017, 11:54
Reakce na Diplom: 8-9 mega? jestli je to tak, tak je čas...
Mě je Egona líto. Měl jsem pocit, že měl v této sezóně u nás stoupající tendenci, a kdyby na to měl psychicky a udržel si růst, měla by ta opce smysl. Ale 8M je na Slovan u podobného hráče příliš velký risk. Leda by šel do sebe, a dal do konce sezóny ještě tak 5 gólů nebo asistencí.
 
 
20.3.2017, 11:50
Reakce na DH79: Zajímavé, jak se může lišit hodnocení fa...
Naprostý souhlas. Podle mě také Baroš jednoznačně plnil, co měl a nečekám od něj, že se bude vracet sprintem po té, co spoluhráči ztratí balón. Jenom nezapomeň, že se ty nůžky rozevřely také neustálým rozprodejem a odkopáváním opor Slovanu co půl rok. Takovou likvidaci kádru jako v posledních dvou letech jsme tu ještě nezažili.
 
 
18.3.2017, 20:51
Reakce na Sokrates123: *2* Tak tohle podepisuju i já,Ali...
Jestli máš alespoň zlomek inteligence co předobraz tvého nicku, tak poznáš zjevný rozdíl mezi politickou kampaní typu Kosovo je Srbsko, která nemá s fotbalem pranic společného a vyjadřováním k fotbalovým tématům, k nimž patří i angažmá čínského kapitálu ve Slavii. Ta vlajka byla zjevně jen třešničkou na dortu, o kterou v jádru nešlo.
A ženský hysterický jsou, to ví přece každý. Smajlík
 
 
18.3.2017, 20:42
Reakce na alidas: A Slavie je pro CEFC jen malá ryba. Za...
Nesouhlasím. Slavie je pro CEFC a čínský kapitál rohožkou do Česka. Je to jen začátek a nikdo neví, čím to skončí. A MAN City nebo PSG je přeci jen jiný level, investice šejků mají navíc diametrálně odlišné pozadí. Všichni jsme viděli, čeho jsou Číňané ve spojení s našimi servilními orgány schopní při návštěvě jejich soudruha prezidenta. A já se trochu obávám, jak by se ta jejich soudružská "asertivita" mohla projevit v našem fotbalovém prostředí, kde máme ještě servilnější bafuňáře.
 
 
18.3.2017, 19:57
Reakce na alidas: Kdyby potenciální investor Slovanu poc...
Nemluvme o politice. Položme si otázku, co udělá čínské investování s českým fotbalem. Posuny termínů zápasů, aby to mohli sledovat soudruzi u TV v Číně večer? Import čínských vzorců chování do našeho fotbalového prostředí? Zneužívání fotbalu pro čínskou politiku či byznys? Já to choreo do značné míry beru jako test toho, co nás možná čeká. A jestli se ozvou potrefené husy, bude ten test mít svou hodnotu.
Rozhodně větší, než když "drsňáci" z předměstí namalovali nakopnutého vepře v turbanu. Tam každý věděl, jak to dopadne...
 
 
18.3.2017, 19:41
Reakce na tony777: Děkuji klukům za bojovnost. Fotbalovo...
Za choreo klobouk dolu. Akorát se obávám, že se to nebude líbit soudruhovi majiteli, který po vzoru soudruha prezidenta zkoumá (_!_) potrefených soudruhů.
 
 
18.3.2017, 19:24
Slovaňáci, hlavu vzhůru. Užívejme si alespoň to, že jsme promluvili ve hře o titul (byť ne tak, jak bychom si všichni představovali). Ty potoky slz ubrečených Slávistů, jak je prý rozhodčí dnes řezal, také nejsou k zahození Smajlík
 
 
18.3.2017, 19:08
Reakce na franta_z_liberce: Jeste bych dodal, ze se mi l...
Jo, Ševčík se mi ve 2. půli také líbil. Úplně jsem na něj zapomněl, protože si z druhé půle nepamatuji skoro žádnou naši kloudnou akci.
 
 
18.3.2017, 19:06
Reakce na mab: promiň, ale to srovnání Slavie s předním ...
Já jen reagoval na to, co říkal Jindra. Nepamatuji se, že by U Nisy někdo v posledním min. roce takto herně dominoval. Slint z toho děláš akorát ty Smajlík
 
 
18.3.2017, 18:41
Veliká poklona celému týmu! Sice se značnou porcí štěstí, ale vyválčili velmi cennou remízu. Cirkusáci byly neskutečně silní, ale hodně jsme jim to usnadňovali tradičními nepřesnostmi a propadajícím středem zálohy. Jestliže je Jindra přirovnával k silným evropským soupeřům, tak mě dominancí připomínali Fiorentynu jen s tím podstatným rozdílem, že fialky své šance proměňovaly.
Dnes se mi velmi líbil Dúbravka, Kerbr, Kúdela, Baroš, v zásadě i Karafiát. Plusem je, že branku zařídili Potočný s Ekpaiem, kteří se mi jinak tolik nelíbili.
Co ale nechápu jsou výkony Boskeho. Bál jsem se, aby se neprojevila jeho labilita, ale co hůře - vždyť je na hřišti úplně neviditelný! Smajlík A to v každém ostrém zápase, ve kterém nastoupil. Mnohem více se mi líbí Obročník, který sice dnes nestíhal, ale dře a sebevědomí a um mu také neschází.
Chválím také Jindru, za to že konečně dostal odvahu nasadit do hry více útočníků a střídat dříve než v 85 minutě Smajlík (i když se obávám, že to bylo dané problémy lavičky).
 
 
18.3.2017, 14:25
Reakce na Caucaucau: Dej to taky pripravujes se o prachy...
Nechce se mi. Něco mi říká, že to dnes ti naši exsparťani z Žižkova odjezdí a oraniště bude na jejich straně Smajlík
 
 
18.3.2017, 08:53
Reakce na Caucaucau: Slysel si Panika, mimochodem toho c...
Tak do toho, dej je tam a já se ti dnes po zápase vysměju Smajlík
 
 
13.3.2017, 22:58
Reakce na alidas: Bohužel? Brrr. :))...
Smajlík
 
 
13.3.2017, 22:56
Reakce na franta_z_liberce: Z kratkodobyho hlediska (pok...
No nes*al, ale primadony by se třeba zase nes*aly s ním. Také by ho mohli odstřelit "výkony" na hřišti, jako to udělali Ščasnému.
 
 
13.3.2017, 16:15
Reakce na franta_z_liberce: 4-5 cizincu? jezisi, neblazn...
Možná se časem prosadí, ale přece si nekupuješ nejdražšího hráče naší ligy pro to, aby to jistil z lavičky. To je i na rozhazovačného Křéti dost.
Skoro mi to přišlo jako, že když si Slavia koupila GvK, potřeboval je Křéťa něčím trumfnout. Sportovně si ale zatím moc nepomohl.
 
 
13.3.2017, 14:27
Reakce na dalby: Tak to vidím, že JT se zase začíná klep...
No nevím, nechci Jindrovi křivdit, ale věřím, že by s ním pokračovali v nastoleném trendu. Podle mě si ho tamní přeplacené "hvězdičky" namažou na chleba a do Vánoc bude s velkou slávou "povýšen" na nějaký nově vytvořený post u jejich mládeže.
 
 
13.3.2017, 14:23
Reakce na Klitor: v rozhovoru po zápase sám Kúdela prohl...
Přesně. Gól jsme si dali sami. Pravidla jsou pravidla, ale když dá stoper nechytatelného vlastence, neměli bychom se vymlouvat na protihráče.
 
 
13.3.2017, 12:31
Reakce na SiDi_13: Hele, zase si vzpomněl na všechny :D ...
To je pravda. Holt se projevila ta jeho údajně (na poměry fotbalistů) nadprůměrná inteligence. Já bych ale řekl, že selhal po emocionální stránce.
 
 
13.3.2017, 09:42
Reakce na mab: Za mne Mikula, Kúdela, Potočný velké zkla...
Tak zrovna Mikula mi v Plzni přišel jako jeden z nej hráčů. Důrazný, vzadu spolehlivý a dopředu se také snažil, byť z toho nic kloudného nebylo.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
 
Fanoušci
Facebook
Twitter
Aktuálně

Generální partner

Hlavní partneři

Generální partner: Preciosa Hlavní partner: Nikon Hlavní partner: JUTA, a.s. Hlavní partner: Pražská plynárenská, a.s. Hlavní partner: T-Mobile Hlavní partner: Renomia Hlavní partner: SMC Hlavní partner: NIKE

Copyright © 2011-2017 FC Slovan Liberec & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fcslovanliberec.cz