FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Teplice - FCSL 1:0

U16 - ČLD, 16.kolo: FK Teplice vs. FC Slovan Liberec 1:0 (1:0)

16.kolo, neděle 26.3.2017, Areál Anger (UMT)
(1:0)
FC Slovan Liberec: Vohnout - Kaiser (64´ Mach), Polyák, Bulejko, Jelínek - Kavan Š., Knobloch (70´ Muller) - Drobný (73´ Žďárský), Yuzvak, Nezhoda (50´ Novák) - Lochman (73´ Čuřík)
ŽK: 72´ Kavan Š. Rozhodčí: Kapoun - Živnůstka, Harenčák
Diváci: 50

1.poločas: Začali jsme dobře, byli jsme aktivnější s míčem i bez a měli možnosti, které jsme ale řešili špatně. Soupeře jsme do šancí moc nepouštěli, pakliže ano, tak po našich chybách nebo prohraném souboji. Po jedné takové chybě se ve dvacáté minutě nezaslouženě dostal do vedení (1:0).

2.poločas: Byl podobný, předvedli jsme dobrou hru se šancemi, ale bez gólového efektu.

Příští utkání hostíme na půdě městského stadionu pražskou Slavii. Hrajeme v sobotu 1.dubna od 12.15 hod.

Přijďte kluky podpořit.

Trenér Papoušek: "Byli jsme lepší, měli jsme dost šancí, ale domácí byli produktivnější. Nám chybí v zakončení větší důraz, předvídání a někdy naopak víc klidu."