FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Torpedo 1:0
16.02.2011

Kypr: FC Slovan Liberec vs. Torpedo Vladimir 1:0 (1:0)

Poslední přípravné utkání na Kypru Slovan vyhrál. Vítěznou branku vstřelil Jirka Štrajner. Ve čtvrtek čeká hráče dopolední trénink, odpoledne pak odlétají zpět do České republiky. V pátek budou trénovat na stadionu U Nisy.
přát., středa 16.2.2011
1:0
(1:0)
FC Torpedo VladimirFC Torpedo Vladimir
FC Slovan Liberec: I. půle: Bičík - Gebre Selassie, Holeňák, Zieris, Fleišman - Krystan - Dočkal, Štajner, Vlasko, Sivić - Vojta.

II. půle: Hauzr - Zeman, Dejmek, Kelić, Janů - Vácha - Papoušek, Štajner, Martan, Breznaník - Nezmar.
Branka: 32. Štajner.

V první půli jsme byli lepším týmem, měli jsme herní převahu. Častěji jsme před vápnem kombinovali, převahu jsme ale dokázali zúročit jen jedním gólem.

Ve 28. minutě vypíchl Štajner balón stoperům, chtěl ještě přihrát na Vojtu ale nebyl přesný. Gól padl až ve 32. minutě. To poslal parádní přihrávku za obranu Holeňák, rozeběhnutý Štajner udělal kličku brankáři a z velkého úhlu zavěsil - 1:0. Ještě ve 40. minutě měl gólovku Vojta, svou šanci ale nevyužil.

Do druhé půle nastoupila krom Štajnera zcela jiná sestava. I soupeř prostřídal a vyrovnal hru. V 80. minutě se pak mohl dočkat vyrovnání, jeden z jeho hráčů ale opřel penaltu do tyče.

V 85. minutě hlavičkoval Štajner do břevna, Nezmar míč dorazil do sítě, byl ale v ofsajdu. O minutu později skóroval z ofsajdu i náš soupeř. Regulérní branka nepadla a zápas tak skončil poločasovým výsledkem.