FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Ústí n. L. 4:0
18.07.2007

Příprava: FC Slovan Liberec vs. Ústí nad Labem 4:0 (3:0)

Redakce
Po nevydařeném utkání v Poháru Intertoto s kazašským Kostanajem hráli dnes fotbalisté našeho A-týmu v Nymburce přípravný duel s druholigovým Ústím nad Labem, který jasně vyhráli o čtyři góly.
přát., středa 18.7.2007
4:0
(3:0)
FK Ústí nad LabemFK Ústí nad Labem
FC Slovan Liberec: Hauzr - Krátký, Holeňák, Brezinský, Liška - Blažek (39. Hudson), Hodúr, Hochmeister, Bílek, Diego - Jales.
Ve 2. poločase postupně střídali Uvarenko, Polák, Košťál a Pudil.
Branky: 25. Blažek, 32. Hodúr, 40. Jales, 73. Liška.

V utkání dostal šanci švýcarský záložník Diego, který je v Liberci na zkoušce a nastoupil na levé straně zálohy.

Fotbalisté Slovanu šli do vedení v 25. minutě, když Blažek parádně trefil šibenici. Druhý gól přidal po chvíli Hodúr, který využil přesnou zpětnou přihrávku Lišky.

Účet prvního poločasu uzavřel ve 40. minutě Jales, jenž po centru dalšího Brazilce Hudsona z voleje prostřelil brankáře.

Ve druhé půli se sestava postupně měnila a náš tým přidal ještě jednu branku. Na konečných 4:0 zvýšil Liška, jehož centr z levé strany nečekaně zapadl do brány za záda překvapeného ústeckého gólmana.