FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Most - FCSL 1:4

(0:2)
FC Slovan Liberec: Duleba - Myslivec, Kul´ha, Netušil, Drozen (66´Machotka) - Hanl, Wydrzinsky (66´Dlask), Beníček, Suk (61´Kucr)- Hudák, Papoušek F.(55´Kříž)
góly: 67´Musílek - 30´Hudák, 34´Papoušek F., 50´Hanl, 63´Beníček
Diváci: 45

První poločas utkání s Baníkem Most bylo oboustraně vyrovnané, důrazné, s dobrými fotbalovými momenty na obou stranách. Brankově se ale prosadili hráči Slovanu a to ve 30´dobře zahraným rohovým kopem, kdy se ve vápně prosadil důrázný Hudák a ve 35´se z trestného kopu pěknou střelou přes zeď prosadil Papoušek F. To zřejmě domácí ochromilo, jelikož v druhém poločase jsme byli o něco lepším týmem. Drželi jsme více míč na svých kopačkách, dobře jsme napadali rozehru domácích a dobře zachytávali útoky domácích již v počátcích. V utkání jsme nedokázali proměnit v 46´nařízenou penaltu, ale to jsme si vynahradili o tři minuty déle kdy v 50´ o pěkné akci nekompromisně prudkou střelou zavěsil Hanl. V 63´korunoval svůj výkon Beníček, kdy zvyšoval na 4:0 a zdálo se, že od střelců obou týmů to v tomto utkání bylo vše. Domácím se, ale podařilo výsledek tři minuty před koncem upravit na konečných 1:4. Po vstřeleném gólu domácí ožili a nevím v jaké drama by se utkání zvrhlo, kdyby domácí dali gól daleko dříve. Proto je důležité hrát každé utkání až do posledního hvizdu rozhodčího.