Regionální mládežnický Sportovní klub Regionální mládežnický Sportovní klub "Cidlina"

Jíra - Štěrba, Kul´ha, Netušil, Kucr - Suk, Papoušek, Hanl, Drozen - Löffler, Valnoha

střídající: Duleba (G), Kříž, Dlask, Machotka, Omorodion

góly: Valnoha
Diváci: 20

Dnešní utkání se nám hrubě nepovedlo, chyběla nám chuť, agresivita, nepřesná rozehru, špatné bránění soupeře, nechávali jsme mu mnoho volného prostoru, nekomunikovali jsme mezi sebou, k tomu jsme přidali nepřesné a slabé zakončení a mohl bych pokračovat. Soupeř nás předčil v agresivitě, rychlosti, přímočarosti a v jednoduché fotbalovosti. I proto šel rychle do tří brankového vedení během pět minut první části, ke konci první části jsme hru vyrovnali, ale z vypracovaných možností jsme žádnou neproměnili. V druhé části jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu, dobře jsme kombinovali, přenášeli hru, ale opět jsme ztroskotali na zakončení dobrých příležitostí, po deseti minutách nás soupeř vyučil z rychlého protiútoku a my jsme se totálně sesypali a přenechali iniciativu soupeři, proto jsme po druhé části prohrávali 8:1, v poslední části jsme konečně zabrali a naše hra začala připomínat dobrý fotbal a to jsme drželi do poslední minuty, kdy jsme si dovolili zaváhat a soupeř korigoval výsledek na 9:1. Domácí nás vyučilil z efektivity, ale i na tomto utkání lze najít plusy, ale jejich málo.