V Severočeském derby zvítězil Jablonec na penalty.

FC Slovan Liberec: Vohnout - Mach (61´ Šupol), Bican Bulejko, Novák (77´ Winkler) - Kavan M., Polyák (50´ Knobloch), Kavan Š., Yuzvak - Nezhoda (41´ Kaiser), Lochman (77´ Flesner)

ČK: 65´ Bulejko

Rozhodčí: Kvaček - Blaschke, Halama

Diváci: 105

Na domácí půdě amerického fotbalu jsme hostili celek Jablonce.

1.poločas: První půle byla vyrovnaná, snažili jsme se hrát po zemi, soupeř hrál jednoduše a bojovně. Do vedení se dostal Jablonec ve čtvrté minutě, který po řetězci chyb po střele z vápna proměnil (0:1). My jsme odpověděli minutu poté po centru Kavana, kdy na zadní tyči vyrovnal přesnou střelou Yuzvak (1:1). Do konce poločasu jsme měli ještě několik příležitostí, které jsme řešili komplikovaně.

2.poločas: Po změně stran byl zápas podobný, bojovný, šance byly na obou stranách. V 65. minutě sudí vyloučil Bulejka za zmaření zjevné brankové možnosti soupeře, ale i v oslabení jsme se nezalekli a hráli na vítězství, avšak žádná branka již nepadla a nastoupily tak penalty, ve kterých byli šťastnější hosté.

Trenér Papoušek: "Bojovné utkání, ve kterém soupeř hrál jednoduše a byl silný v osobních soubojích. My jsme se snažili hrát po zemi, chyběla lepší předfinální fáze."