FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Bohemians Praha 0:2
20.03.2017

U16 - ČLD, 15.kolo: FC Slovan Liberec vs. Bohemians Praha 1905 0:2 (0:2)

Neděle 19.3.2017 Stadion U Nisy (UMT)

V prvním jarním soutěžním utkání jsme se na domácí půdě utkali s celkem Bohemians Praha, 3 body si odvezli klokani.

15.kolo, neděle 19.3.2017, U Nisy (UMT)
0:2
(0:2)
FK Bohemians PrahaFK Bohemians Praha
FC Slovan Liberec: Vohnout - Kaiser (60´ Mach), Polyák (68´ Čuřík), Bulejko, Jelínek - Knobloch (50´ Novák), Kavan Š. - Drobný, Yuzvak (65´ Žďárský), Nezhoda (50´ Lochman) - Špinka (60´ Muller)
Rozhodčí: Martínek - Bohata, Horáček
Diváci: 40

1.poločas: V úvodu utkání jsme byli aktivní, měli jsme čtyři jasné šance, které jsme neproměnili. Soupeř měl po špatné komunikaci Bulejka s Polyákem jasnou šanci, kterou ale náš gólman Vohnout zachytil do svých rukavic. Po chybě v naší obraně domácí ve 30. minutě skórovali (0:1). Sedm minut poté po naší další chybě zvýšili a do kabin se tak šlo za stavu 0:2 pro pražskou Bohemians.

2.poločas: Druhá půle byla špatná, soupeř zalezl v deseti hráčích před vápno a my jsme si s tím nedokázali poradit. Vytěžili jsme z toho jen dvě šance, o které se Lochman i Drobný špatným dotekem připravili.

V dalším mistrovském utkání, které se odehraje v neděli 26.3., změříme své síly s Teplicemi v areálu Anger. Výkop ve 12.30 hod.

Trenér Papoušek: "Slušný první poločas, kdy jsme měli pět jasných šancí, ale trestuhodně jsme neproměnili. Hosté naše chyby potrestali. Ve druhém poločase chyběla herní kvalita."