U16 - ČLD, 17.kolo: FC Slovan Liberec vs. SK Slavia Praha 0:4 (0:2)

Slavii jsme na domácí půdě podlehli 0:4.

FC Slovan Liberec: Vohnout - Kaiser (41´ Mach), Polyák, Jelínek (67´ Čuřík), Novák - Kavan Š., Bulejko (55´ Muller) - Drobný, Yuzvak, Nezhoda (55´ Lochman) - Špinka (67´ Žďárský)
Rozhodčí: Milner - Kowalik, Zboroň
Diváci: 70

Poprvé v jarní části sezóny jsme hostili pražskou Slavii na půdě městského stadionu na přírodní trávě.

1.poločas: Přestože jsme úvodních pět minut začali docela dobře a napadali jsme, byli jsme zbytečně nervózní. Když už jsme se dostali do dobré možnosti, tak jsme ji špatným centrem pokazili. K tomu jsme začali dělat chyby, ze kterých šel soupeř třikrát sám na bránu, ale podržel nás gólman Vohnout. Pak mu ale vypadl roh a hráč hostí byl u dorážky první (0:1). Poté po chybě stoperů Slavia zvýšila na 0:2.

2.poločas: Po změně stran byl soupeř lepší a přidal další dvě branky po našich chybách.

Příští utkání jedeme do Příbrami, tentokrát v neděli 9.dubna. Výkop ve 13.15 hod.

Trenér Papoušek: "Kdybychom vydrželi hrát tak, jako prvních pět minut, tak jsme Slavii potrápili víc. Museli bychom však být kvalitnější ve finální fázi a nedopouštět se taktických a individuálních chyb."