FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Žižkov 3:1

(2:1)
FK Viktoria ŽižkovFK Viktoria Žižkov
FC Slovan Liberec: Plechatý-Hanuš,Baláž,Lehoczki,Rumler-Mizera(71.Drahoš),Lábek,Naštický,Gembický-Syrovátka(56.Vébr),Vrabec
Branky:29.Naštický,38.Lábek,90.Rumler

Vložené 16.kolo k nám do Liberce přivedlo opět soupeře z Prahy,Viktorku Žižkov.Soupeř se představil jako houževnatý a dobře organizovaný tým a rozhodně i přes porážku , nezklamal.Naše U19 pokračuje na vítězné vlně,i když se na 3 body rozhodně nadřela.První branku vstřelil Naštický,po centru Lábka.Soupeř prakticky po naší chybě v rozehrávce vyrovnal Kravčíkem.Po několika minutách si Lábek dobře naskočil na centr Vrabce 2:1.Utkání ve druhém poločase bylo především bojem než kvalitním fotbalem.Soupeř měl několik minut před koncem šanci vyrovnat,ale střela hostujícího hráče jen těsně minula domácí branku.Naopak po trestném kopu Rumlera v poslední minutě,si hostující hráč srazil míč do branky 3:1. VIDEO

Tomáš Nosek-trenér U19 :,,Tentokrát jsem spokojený pouze se 3 body.Protože předvedená hra měla do ideálu hodně daleko.Hráči se rozhodně nesmí uspokojit na začátku soutěžního období,protože soutěž hned pokračuje zápasem v Ústí a další týden nás čeká derby s Jabloncem.Což je jeden z vrcholů podzimní části.A my budeme určitě pracovat na zlepšování hry v dalších zápasech.