FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Chrudim 3:0

(0:0)
MFK ChrudimMFK Chrudim
FC Slovan Liberec: Hnízdil-Sysel,Kratochvíl,Provazník,Gabko-Bína,Lábek,Bergmann,Halgaš/46.Mečíř/-Vébr/46.Syrovátka/,Žižka/61.Drahoš/
Branky:59.Syrovátka,73.Drahoš,83.Bína

Za pěkného podzimního počasí jsme přivítali na Městském stadionu soupeře z Chrudimi.

Utkání začínáme velmi aktivně a v prvních dvaceti minutách si vytváříme dobré příležitosti ke vstřelení branky,kdy za zmínku stojí šance Halgaše,Bíny,Provazníka,Vébra.Nepřesná a nedůrazná koncovka dovolí soupeři přežít bez úhony a změny skóre.Ale i Chrudim se dostane do zakončení,kdy musí svoje umění ukázat brankář Hnízdil.Do šaten se odchází proto za nerozhodného stavu 0:0.

Dvě změny v sestavě o poločase přinesly ještě větší aktivitu směrem k soupeřově brance a Syrovátka konečně protrhne střeleckou smůlu a v obtížné pozici dává na 1:0.Od tohoto okamžiku je jasný vítěz tohoto utkání,kdy se trefí Drahoš střelou pod břevno na 2:0 a po přihrávce aktivního Syrovátky i Bína 3:0.

video

Mgr.Tomáš Nosek-trenér U19:,,Utkání jsme mohli rozhodnout již po dvaceti minutách,stále nás provází nedůraz v pokutovém území a špatný výběr řešení našich útočníků.Soupeře jsme prakticky k ničemu nepustili.Za aktivitu ve druhém poločase jsme byli odměněni 3 brankami.Určitě litujeme špatných výsledků v úvodu soutěže,protože bychom jinak se pohybovali na lepším místě v tabulce.´´