FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Bohemians 1905 - FCSL 1:1

1:1
(0:0 na pen.4-5)
FC Slovan Liberec: Franc-Baláž(69.Vébr),Lehoczki,Hanuš,Rumler-Vrabec,Prokš,Kazda,Lábek,Šulc(57.Resl)-Gembický(79.Mizera)
Branky:82.Vrabec

Další mistrovské utkání byl soubojem týmů z čela tabulky.Tomu odpovídaly nabité sestavy obou týmů.Ze zápasu jsme odcházeli se vztyčenou hlavou,kdy jsme v závěru soupeře dokázali přes jeho úpornou obranu v 82.minutě překonat, po hlavičce Vrabce.My jsme prohrávali od 49.minuty 1:0.Ale vytrvalý tlak přinesl úspěch.Dílo bylo dokonáno pak v penaltovém rozstřelu,kdy byl opět hrdinou brankář Franc.Nejenže chytil soupeři penaltu,ale dokonce rozhodující proměnil.

Tomáš Nosek-trenér U19:,,Dnes zápas rozhodla spíše naše vůle po bodech,než naše kvalita hry.Zápas se některým oporám nevydařil,proto bylo utkání otevřené až do konce.Penalty jsou už loterie,my byli tentokrát šťastnější.