FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Kladno - FCSL 1:1

1:1
(1:0 na pen. 4:5)
FC Slovan Liberec: Franc-Vébr,Lábek,Rumler,Resl-Vrabec/69.Žižka/,Lehoczki,Kazda,Koníř/30.Mizera/-Gembický/63.Syrovátka/,Prokopec/80.Hamada/
Branka: 59. Lehoczki

Poslední podzimní utkání jsme odehráli na půdě soupeře ,a to na Kladně.Před utkáním jsme řešili zdravotní problémy Hanuše a Baláže,kteří do utkání bohužel nemohli zasáhnout.I proto s námi odjeli hráči z U17 Prokopec a Žižka.

Od začátku utkání bylo jasné,že na velmi nekvalitní ploše/UMT/ budeme mít velký problém s kontrolou míče.A tudíž soupeř bude ve výhodě se svým stylem důrazné hry.Bohužel jsme se ani tentokrát nevyvarovali chyby v obraně a po nedůsledné hře Vébra a Rumlera ve 34 minutě šel soupeř sám na branku a jistě proměnil 1:0.

Poločasová bouřka v kabině zabrala a po sérii šancí jsme vyrovnali na 1:1 zásluhou Lehoczkiho.Kladenští rozhodně nesložili zbraně a několikrát nebezpečně ohrozili naši branku.Ani my jsme však nevstřelili rozhodující branku,i když v poslední minutě k ní měl blízko Kazda,jenž nastřelil tyč.Proto rozhodly penalty. V těch hrál důležitou roli opět brankář Franc,který jednu penaltu chytil a sám svoji proměnil.

Mgr.Tomáš Nosek-trenér U19:,,Myslím si,že toto utkání opět ukázalo nedostatky,kteří současní hráči mají.Navíc si někteří s nich myslí,že naše hra stojí na jejich individualitě.Bohužel je to stále kolektivní sport,který vyžaduje spolupráci všech hráčů na hřišti.V tomto směru jsem velmi nespokojen.