FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Most 2:2

(1:1 na pen. 2:3)
FK Baník MostFK Baník Most
FC Slovan Liberec: Plechatý-Vébr,Hanuš,Baláž,Rumler-Mizera(70.Naštický),Lábek(86.Syrovátka),Kazda,Resl(65.Koníř)-Vrabec,Gembický
Branky:31.Resl,50.Gembický

Třetí mistrovské utkání během jednoho týdne museli zvládnout hráči U19. Sobotní zápas proti Mostu byl nejméně povedený,a i proto tým ztratil 2 body. Na posledním tréninku se zranil Ondra Lehoczki,a z toho důvodu se posunul na místo stopera Baláž. Zápas začal z obou stran opatrně a libereckým se nedařila kombinace. První vážnější šance hned skočila brankou,kdy se prosadil Resl. Bohužel ani v tomto utkání se brankář Plechatý nevyvaroval chyby a soupeř pohodlně srovnal na 1-1.

Poločasová domluva týmu prospěla a na trávníku bylo ihned rušno.Gembický prošel přes všechny překážky a vsítil krásnou branku.V této části zápasu bylo nutné vstřelit další branku,ale bohužel jsme žádnou brankovou situaci neproměnili a přišel trest 4 minuty před koncem,kdy hosté vyrovnali.Rozhodnutí měl na kopačce Syrovátka v poslední minutě utkání,kdy po přihrávce Kazdy ve 100% šanci nastřelil nohu brankáře Mostu.

video k utkání

Tomáš Nosek -trenér U19:,,Utkání provázela řada nepřesností a špatný pohyb v záložní řadě.Hráči musí prokazovat kvalitu v technice a taktice během celého utkání, a ne jen v jeho částech.Soupeř si body plně zasloužil.´´