FC Slovan Liberec: Franc-Mizera,Hanuš,Lehoczki,Khun-Baláž/71.Petr/,Resl,Žižka,Vébr/81.Mečíř/-Prokopec/88.Všechovský/,Gembický/84.Sysel/
Branky:40.Lehoczki,54.Gembický,70.Baláž- 17.Gulykáš,90.pen Hirschkorn
Diváci: 30

V dalším mistrovském utkání přivítala U19 soupeře z Ústí nad Labem.

Komplikace přinesl předzápasový trénink,kdy se zranila jedna z opor Michal Lábek,proto ho v sestavě nahradil Žižka.

První minuty byly z obou stran opatrnější,ale V 17.minutě dokázal hostující Gulykáš po chybě domací obrany skórovat 0:1.Ústeckým narostla křídla a v dalších minutách se odehrával urputný boj o každý centimetr hřiště.Nám se dařila kombinace ,ale malý důraz a zbrklost v pokutovém území nám nedovolila dosáhnout branky.

Vyrovnaný stav trval až do 40.minuty ,kdy se hlavou trefil Lehoczki po rohu Žižky 1:1.

Druhý poločas jsme zahájili aktivněji a v 54.minutě po dlouhé přihrávce Khuna využil lehké zaváhání brankáře Gembický 2:1.Pak se hra přelévala z jedné strany na druhou a v 70.minutě vyslal na branku ´´jedovatou´´ střelu Prokopec,která skončila na tyči ústecké branky a odražený míč poslal do branky Baláž 3:1. Ústí se dočkalo ještě branky z penalty v 90.minutě.

video

Mgr.Tomáš Nosek-trenér U19:,,Nebylo to vůbec jednoduché utkání,protože Ústí se představilo v dobrém světle.Bylo to z naší strany více odbojované než uhrané kvalitou.Citelně nám chyběl Lábek.Mohli jsme dát více branek,ale malý důraz v pokutovém území nám toto znemožnil.