FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Náchod - FCSL 3:1

3:1
(0:0)
FC Slovan Liberec: Plechatý-Baláž,Lehoczki(76.Naštický),Hanuš,Rumler-Koníř(72.Drahoš),Lábek,Kazda,Gembický(62.Mizera)-Vébr(59.Hamada),Vrabec(16.Syrovátka)
Branka:64. Mizera

V dalším utkání jsme zavítali do Náchoda.Nepodařilo se nám navázat na bodovou sérii a po nevýrazném výkonu odjíždíme bez bodového zisku.Utkání pro nás začalo již při odjezdu,kdy brankář Franc oznámil počáteční virózu,tudíž nemohl nastoupit k utkání.

Další rána postihla tým v podobě zranění nejproduktivnějšího hráče Vrabce na začátku utkání,kdy po tvrdém ataku soupeře opouští hřiště.Od úvodního hvizdu máme sice opticky herní převahu,ale nedokážeme ji přetavit v branky.Rumler nastřelí tyč.Lábek je pozdě u míče,v situaci,kdy soupeř mu nabídne chybou možnost dát branku.Ale milion procentní šanci nedá Koníř,který špatně trefí míč ve vyložené pozici,kdy na něj zívá prázdná branka!!!!!

Druhý poločas už byl bohužel o důrazu a chybách.Nedůrazná obrana Baláže při standartní situaci umožní soupeři skórovat 1:0.Sice se nám podaří vyrovnat Mizerou,ale opět nedůraz Lehoczkiho pustí soupeře do jednobrankového vedení.Chyba Lábka před třetí brankou jen podtrhla slabý výkon ve druhém poločase.

Tomáš Nosek-trenér U19:,,Výhru jsme soupeři doslova darovali. Kvalita hry na malém prostoru je závislá na herním myšlení a technice.Bohužel tyto dovednosti mají někteří hráči na nízké úrovni.I proto stačí soupeři na bodový zisk nadšeně bojovat a být agresivní v soubojích.