FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Admira 5:2

FK Admira PrahaFK Admira Praha
FC Slovan Liberec: Hnízdil-Sysel,Kratochvíl,Provazník,Gabko-Bína,Mečíř/83.Venc/,Lábek,Halgaš/78.Bergmann/-Žižka/61.Syrovátka/,Vébr
Branky:24.Halgaš,48.Lábek,56.a 83.Vébr,76.Mečíř pen.
Diváci: 60

U19 navázala výsledkově na úspěšný zápas se Spartou a v nedělním odpoledni porazila Admiru Praha 5:2.

Zápas jsme začali aktivně a soupeř byl zaskočený naší hrou.Kdyby Vébr a Žižka proměnili svoje šance byl by ve dvacáté minutě stav už tři nula.Ale pouze Halgaš se dokázal prosadit,kdy v těžké pozici zakončil přesně za tyč hostujícího gólmana 1:0.Velká spousta nepřesností a pomalá hra dala soupeři šanci a ten ji využil.Vébr na polovině hřiště chyboval a soupeř tečovanou střelou překonal Hnízdila 1:1.Admira mohla jít dokonce do vedení,když pěknou střelou se prezentoval jeden z hostujících hráčů.

Po přestávce se nám podařil rohový kop,ze kterého skóroval přímo Lábek 2:1.Pak přišly chvíle aktivně hrajícího Vébra,nejprve vstřelil branku na 3:1,pak ho soupeř zastavil nedovoleně v pokutovém území,penaltu proměnil Mečíř 4:2, a na konci zápasu se opět prosadil a pečetil výsledek na 5:2.

Mgr.Tomáš Nosek-trenér U19:,,Komplikace ve hře si způsobujeme vlastní nedisciplinovaností při plnění individuálních úkolů.Útočníci neproměnili v první části několik dobrých příležitostí a soupeř si za snahu v prvním poločase vyrovnání zasloužil.Ve druhém dějství už byla naše převaha vyjádřena i brankově.Ale obě obdržené branky považuji za zbytečné.