FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Olympia HK - FCSL 1:2

(1 : 2)
FC Slovan Liberec: Hnízdil-Sysel,Kratochvíl,Provazník,Gabko-Mečíř,Lábek,Bergmann/65´Šíma/,Bína-Drahoš/82´Šorsák/,Žižka/46´Vébr/
Branky:Lábek,Mečíř

V neděli byla naše U19 hostem Olympie Hradec Králové a byl to zápas úspěšný.

O osudu utkání se rozhodlo již v prvním poločase,kdy jsme z několika dobrých příležitostí proměnili dvě.Lábek po pěkné přihrávce Mečíře prostřelil z voleje domácího brankáře 0:1.A Mečíř po individuální akci a střele z 18 m zvyšoval na 0:2.Soupeř pak snížil výstavní střelou do šibenice Hnízdilovy branky 1:2.Ve druhém poločase už branka nepadla, i když hradečtí měli několik dobrých příležitostí ke vstřelení branky.A protože i naše šance končili na domácí obraně museli jsme se o výsledek strachovat až do konce utkání.

Mgr.Tomáš Nosek-trenér U19:,,V tomto utkání jsem nebyl spokojen s hrou obranné řady.Sice jsme zápas zvládli,ale spíše to bylo otázkou štěstí.Tohle utkání bylo ubojované.Soupeř měl na můj vkus až mnoho brankových příležitostí.´´