FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Slovan B - Minerva 5:2

2.kolo, sobota 3.9.2016, 14:00, Liberec - Krásná Studánka
5:2
(3:0)
MINERVA PRAHAMINERVA PRAHA
FC Slovan Liberec B: Sittová - Siváková, Hušková, Novotná, Hořčičková, Lamačová, Ubiasová, Chlupová, Filingerová, Mauerová, Petráčková. Na střídání připraveny: Vencová, Nováková, Šnajdrová, Mikysková, Tlustá, Stýblová
Branky: 14., 27., 44. Mikysková, 52. Petráčková, 71. Nováková - 61. Kalvodová, 66. Jarolímková.
Rozhodčí: Zaplatílek Oldřich - Peřina Marián, Mach Ondřej.
Diváci: 40

Michal Venc (vedoucí týmu FC Slovan Liberec): „Do utkání jsme nastoupili s Romanou Mikyskovou z A týmu a čtyřmi juniorkami. Od samotného začátku jsme soupeře přehrávali a zahazovali jednu šanci za druhou. V prvním poločase se nám podařilo proměnit jen tři šance a všechny góly vstřelila právě posila Romana Mikysková. Když skórovala hned na začátku druhé půle Petráčková na 4:0, tak bylo otázkou času na jakém čísle se skóre zastaví. Poté však přišla hluchá pětiminutovka a uspokojení, kdy jsme nechali po našich chybách soupeře snížit na 4:2. V 71. minutě zvyšovala Karolína Nováková na 5:2 a bylo definitivně rozhodnuto. Do konce zápasu jsme zahodili dalších pět šancí. Utkání mohlo klidně skončit dvouciferným výsledkem, nicméně díky naší zbrklosti tomu tak nebylo."