FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FC Slovan - Slovácko 0:4
Menu Další Zavřít Zavřít
20.3.2017

Liberecké hráčky na Slovácko nestačily

Redakce

V libereckých řadách stále řádí marodka, ale proti Slovácku naše hráčky předvedly sympatický výkon. Proti výbornému soupeři jen nebránily ,ale snažily se hrát a ohrožovat branku soupeře. Neztratily se ani střídající dorostenky, které v těchto zápasech čerpají zkušenosti.

12.kolo, sobota 25.2.2017, 10:30, UMT Frýdlant v Čechách
FC Slovan FC Slovan
0:4
(0:3)
SlováckoSlovácko
FC Slovan: Horáčková - černá,Hančová, Němečková, Dlouhá(41.Folprechtová)- Lamačová(46. Vančurová), Šušolová, Matějková, Fritzová, Švimberská(84.Siváková) - Jarchovská
p>Branky: 33. a 66. Dubcová K., 12. Maťavková, 42. Molková

ŽK: 51. Čeriová (Slovácko)


Diváci: 50

Fotogalerie


  Zobrazit kompletní fotogalerii

Ohlasy trenérů

Trenér Josef Lexa:

První zápas na jaře jsme doma přivítali silné Slovácko. Do utkáni jsme vstoupili aktivně a dostali se i k zajímavým zakončením, ale bez úspěchu v zakončení. Soupeř nás potrestal hned z první šance. Potom soupeř převzal iniciativu a dostal nás pod tlak, kterému jsme pomohli naší pasivitou a byli jsme za to potrestáni dvěma brankami.

Do druhého poločasu jsme chtěli větší aktivitou a napadáním co nejvíce znepříjemnit rozehrávku soupeře, který je silný na míči. To se nám docela dařilo a donutili jsme soupeře i k chybám a z toho pramenila i naše největší šance, kdy Fritzova měla 100% šanci, ale bohužel místo sníženi jsme obdrželi nešťastnou branku. Soupeř ukazoval svoji kvalitu nadále, ale už se mu přes naši docela dobrou hru nepodařilo skórovat a ani nám se nevyvedla žádná brejková akce. Musím ale pochválit holky za předvedený vykon.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Renomia Nike
Další partneři
Bobová dráha SMC
Mediální partneři
RCL Hattrick