FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Bohemians 1905 - FCSL 2:5
15.05.2016

Tři body ze hřiště DFK Bohemians 1905

Petr Šafář
Zlepšená hra a čtyři branky v druhém poločase zajistily tři důležité body ze hřiště DFK Bohemians 1905. Třemi góly se blýskla Tereza Vacková. Slovan stále drží naději na první místo o které se přetahuje s pražskou Duklou.
N, sobota 14.5.2016, 14:00, Vestec - tráva, Praha
Bohemians Praha 1905 Bohemians Praha 1905
2:5
(2:1)
FC Slovan Liberec: Šulcová - Lamačová (K), Jandová, Novotná, Folprechtová - Tlustá (46. Janečková), Vacková, Bobvošová (65. Vencová), Pohanková (28. Kutifelová) - Mauerová, Siváková (68. Pleskotová)
Branky: 2. Komárková Kristýna, 16. Komárková Kristýna - 37. Vacková Tereza, 50. Siváková Eva, 55. Kutifelová Adéla (pen.), 67. Vacková Tereza, 76. Vacková Tereza
Rozhodčí: Fazekaš Roman - Heinc Lukáš, Plzák Jakub.

Diváci: 40

Jiří Dvořák (FC Slovan Liberec): Do utkání jsme vstoupili aktivně se snahou útočit, ale soupeř brzo vedl 2:0. První branku jsme dostali z přímého kopu, ze soupeřovy první střely na bránu. Druhá branka byla z dálky, která nakonec skončila v síti. Hru jsem oživil střídající Kutifelovou, která hru uklidnila a zahrála velmi dobře. Začali jsme lépe kombinovat a do poločasu jsme z toho vytěžili kontaktní gól. Druhý poločas začal naším tlakem a zvýšeným nasazením. Soupeře jsme přehrávali a za druhý poločas vstřelili čtyři branky.