FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Trutnov - FCSL 2:2

U14 MU Trutnov:Liberec 2:2(2:2) na p.(3:4)

MU, středa 24.5.2017, 17:15, Horní Staré Město
2:2
(2:2)
FC Slovan Liberec: Yerasov-Chládek-Růžička-Soukup-Striženec-Kašpar-Tomov-Stibor-Štícha-Plechatý-Svrček,střídající:Linke,Vácha,Třešňák,Cvrček,Vyčítal
branky:Plechatý,Striženec na penalty 3:4(Vácha,Tomov,Kašpar,Stibor)

Lukáš Novotný:"Hráče jsem dnes upozorňoval na dobrý vstup do utkání hned od úvodní minuty a dopadlo to tak,že jsme hned v první minutě inkasovali, kdy Růžička ztratil při rozehrávce míč a soupeř nás hned z protiútoku dokázal potrestat.Aby toho nebylo málo,tak si Yerasov vybral slabší chvilku,jeho nerozhodnost při rozehrávce znamenala už dvoubrankový rozdíl.Hráči ale nesložili zbraně a do poločasu jsme dokázali stav vyrovnat kdy se po individuální akci prosadil Plechatý. Po rychlém autovém vhazování se uvnitř pokutového území prosadil střelou Striženec a upravil poločasové skore na 2:2.Druhý poločas jsme měli ještě nějaké příležitosti ale šance jsme nedokázali zužitkovat.Z celkového pohledu jsme dnes po herní stránce nepředvedli nijak oslnivý výkon,velké rezervy máme v obranné činnosti kde dnes hráči podali slabé výkony.O bodíku navíc tak rozhodovali pokutové kopy ve kterých jsme dnes měli přesnější mušku a zvítězili jsme v poměru 4:3."