FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Příbram - FCSL 2:3

(1:3)
FC Slovan Liberec: Jira - Myslivec (65´Kříž), Kul´ha, Netušil, Kucr - Mazánek (36´Suk), Hudák (20´Štěrba), Beníček, Hanl (65´Machotka) - Papoušek, Löffler
góly: 2x Hanl, Štěrba
Diváci: 25

Utkání v Příbrami se hrálo za mrazivého počasí na zmrzlém a kluzkém terénu, kdy jsme v úvodu měli velké problémy z bráněním a rozehrávkou, po uplynutí deseti minut hry jsme zlepšili defensivní činnost a otevírali se nám možnosti na rychlé protiútoky, v 17´po rychlém útoky skóroval Hanl a do poločasu jsme byli o trochu lepší než domácí, ve 28´minutě po dorážce zvyšoval Štěrba a ve 30´dovršil poločasové skóre na 1:3 opět Hanl. vypadalo to, že utkání držíme pevně v rukou a budeme navyšovat skóre, ale opak byl pravdou. Domácí ve druhém poločase byli aktivnější důraznější a hlavně dokázali na těžkém terénu lépe držet míč a kombinovat. Bohužel jsme nedotáhli několik slibných akcí do gólu, které by snažení domácích utnulo. Domácí dokázali gólem v 55´ utkání zdramatizovat, ale naštěstí pro nás jsme výhru uhájili.