FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FC Slovan - Bohemians Praha 0:2
Menu Další Zavřít Zavřít
20.3.2017

U16 - ČLD, 15.kolo: FC Slovan Liberec vs. Bohemians Praha 1905 0:2 (0:2)

Helena Bláhová
Neděle 19.3.2017 Stadion U Nisy (UMT)

V prvním jarním soutěžním utkání jsme se na domácí půdě utkali s celkem Bohemians Praha, 3 body si odvezli klokani.

15.kolo, neděle 19.3.2017, U Nisy (UMT)
FC Slovan FC Slovan
0:2
(0:2)
Bohemians PrahaBohemians Praha
FC Slovan: Vohnout - Kaiser (60´ Mach), Polyák (68´ Čuřík), Bulejko, Jelínek - Knobloch (50´ Novák), Kavan Š. - Drobný, Yuzvak (65´ Žďárský), Nezhoda (50´ Lochman) - Špinka (60´ Muller)
Rozhodčí: Martínek - Bohata, Horáček
Diváci: 40

Komentář

1.poločas: V úvodu utkání jsme byli aktivní, měli jsme čtyři jasné šance, které jsme neproměnili. Soupeř měl po špatné komunikaci Bulejka s Polyákem jasnou šanci, kterou ale náš gólman Vohnout zachytil do svých rukavic. Po chybě v naší obraně domácí ve 30. minutě skórovali (0:1). Sedm minut poté po naší další chybě zvýšili a do kabin se tak šlo za stavu 0:2 pro pražskou Bohemians.

2.poločas: Druhá půle byla špatná, soupeř zalezl v deseti hráčích před vápno a my jsme si s tím nedokázali poradit. Vytěžili jsme z toho jen dvě šance, o které se Lochman i Drobný špatným dotekem připravili.

V dalším mistrovském utkání, které se odehraje v neděli 26.3., změříme své síly s Teplicemi v areálu Anger. Výkop ve 12.30 hod.

Ohlasy trenérů

Trenér Papoušek: "Slušný první poločas, kdy jsme měli pět jasných šancí, ale trestuhodně jsme neproměnili. Hosté naše chyby potrestali. Ve druhém poločase chyběla herní kvalita."

Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Renomia Nike
Další partneři
Banua Vogel electric
Mediální partneři
Kalendář Liberecka Rádio Černá Hora