FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Hradec Králové 4:2

U16 - ČLD, 19.kolo: FC Slovan Liberec vs. FC Hradec Králové 4:2 (2:1)

4:2
(2:1)
FC Hradec KrálovéFC Hradec Králové
FC Slovan Liberec: Vohnout - Kavan M., Polyák, Jelínek, Novák - Knobloch (78´ Čuřík), Bulejko (72´ Žďárský) - Drobný (75´ Mach), Špinka (47´ Kaiser), Yuzvak (78´ Muller) - Lochman (61´ Nezhoda)
Branky: 28´ Drobný, 32´ Drobný, 59´ Knobloch, 60´ Kaiser, ŽK: 65´ Nezhoda, Rozhodčí: Mrkáček - Jirák, Kořínek

1.poločas: Vyrovnaný, šance na obou stranách. Po naší chybě se soupeř ujal vedení v desáté minutě střelou k tyči (0:1). My jsme ve 28. minutě vyrovnali po důrazu Drobného (1:1). Do poločasu opět Drobný po pěkné akci a centru Yuzvaka zvýšil (2:1).

2.poločas: Po změně stran jsme po chybě Bulejka na půlce hřiště inkasovali (2:2). Naštěstí nás to nesrazilo na kolena a dvěma góly (Knobloch, Kaiser) jsme otočili utkání na naši stranu a Hradec porazili výsledkem 4:2.

Trenér Papoušek: "Asi náš nejlepší výkon za celou dobu. Líbilo se mi nasazení i to, že nás nepoložily branky hostí i počet nastřílených branek proti silnému soupeři a šli jsme si za vítězstvím."