FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Příbram - FCSL 1:3

18.kolo, neděle 9.4.2017, Na Litavce (UMT)
FK Viagem Příbram FK Viagem Příbram
1:3
(1:1)
FC Slovan Liberec: Dlask - Bína (41´ Bergmann), Venc, Kratochvíl, Gabko (78´ Šorsák) - Michal, Žižka (70´ Krpata), Provazník (41´ Halgaš) - Mečíř, Šíma (64´ Daněk), Prokopec (76´ Havel)
Branky: 30´ Prokopec, 45´ Halgaš, 57´ Halgaš, Rozhodčí: Pastyřík - Doubrava, Sandr

Diváci: 40

Na umělém povrchu jsme se utkali s celkem Příbrami.

1.poločas: Již v páté minutě jsme inkasovali branku (1:0), a to ovlivnilo vstup do utkání. Prvních dvacet minut byli domácí agresivnější, lepší. Postupem času jsme byli aktivnější a kombinační hrou jsme Příbram začali přehrávat. Ve 30. minutě po pěkné akci proměnil Prokopec a do kabin se šlo za stavu 1:1.

2.poločas: Po změně stran jsme byli jednoznačně lepším týmem, střídající Halgaš přidal dva góly a zaslouženě jsme vyhráli.

Trenér Kaiser: "Po třech porážkách jsme zabrali, jsem spokojen s výsledkem i hrou".