FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Mladá Boleslav 3:2

22., sobota 7.5.2016, 10:15, MS - hlavní
FC Slovan Liberec: Plechatý - Sysel (75´ Barac), Lábek, Kratochvíl, Khun - Drahoš (70´ Syrovátka), Hanuš, Mizera (75´ Nejman), Resl - Vébr (65´ Dědeček), Gembický
Branky: 19´ Gembický, 53´+ 64´ Lábek

Rozhodčí: Šob - Rympler, Bukvička

Diváci: 50

1.poločas: Úvod patřil hostím, v sedmé minutě se Boleslav ujala vedení (0:1). Po dvanácti minutách Gembický srovnal (1:1). To naše hráče povzbudilo, začali jsme hrát, ale do poločasu již branka nepadla a do kabin se šlo za nerozhodného stavu.

2.poločas: Druhou půli jsme byli lepším týmem, z trestného kopu po faulu Lábek skóroval (2:1). Následně opět z trestného kopu po faulu Lábek zvýšil na (3:1). Soupeřovu šanci v 65. minutě Plechatý zlikvidoval. Posledních patnáct minut hosté tlačili, vytvářeli si šance, ale proměnili pouze jednu v poslední minutě utkání hlavou na konečných (3:2).

Trenér Papoušek: "Konečně jsme si šli za vítězstvím, bylo vidět, že chceme vyhrát."