FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Plzeň 2:1

2:1
(1:1)
FC Viktoria PlzeňFC Viktoria Plzeň
FC Slovan Liberec: Hnízdil - Mečíř (75´ Provazník), Venc, Kratochvíl, Gabko - Michal (62´ Daněk), Bergmann, Žižka - Bína, Šíma, Halgaš (68´ Šorsák)
Branky: 38´ Šíma, 75´ Žižka, ŽK: 80´ Žižka, 49´ Bergmann, Rozhodčí: Pekař - Nádeník, Frýda
Diváci: 30

1.poločas: Hrál se výborný zápas, nahoru, dolů. Měli jsme výborný vstup do utkání, po inkasované brance ze standardní situace převzali oteže hosté (0:1), my konec poločasu. Ve 38. minutě Šíma po napadení a chybě hostí vyrovnal (1:1).

2.poločas: Po změně stran hrála obě mužstva nahoru, dolů a snaha vyhrát byla na obou stranách. My jsme měli více vyložených šancí, jednu z nich Žižka pět minut před koncem proměnil a zajistil nám 3 cenné body nad kvalitním soupeřem.

Poslední soutěžní utkání jedeme na Duklu, a to v sobotu 10. června. Výkop v 10.15 hod.

Trenér Kaiser: "Gratulace k výkonu, jsem za kluky rád."