FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Ml. Boleslav B 5:1

(2:0)
FK Mladá Boleslav BFK Mladá Boleslav B
FC Slovan Liberec: Plechatý-Mečíř,Kratochvíl,Šorsák,Gabko-Sysel,Žižka/73.Lábek/,Venc/76.Krpata/,Bína/89.Bergmann/-Vébr/89.Daněk/,Drahoš/84.Syrovátka/
Branky:26.,47.,58.,88. Vébr,40. Drahoš

Na umělou trávu k Nise zavítala U18 z Mladé Boleslavi,kterou jsme po kvalitním výkonu porazili rozdílem třídy. Do první šance se dostal hostující tým po chybě brankáře Plechatého,kdy přihrál přesně na nohu hostujícího hráče,který ale vysoko přestřelil.V prvních patnácti minutách si vytváříme 4 brankové příležitosti,ale díky dobře postaveným tyčím a nebo zákrokům hostujícího brankáře zůstalo skóre 0:0.Ale i boleslavští byli směrem dopředu nepříjemní,avšak obrana Slovanu si se všemi pokusy i za pomoci břevna poradila.Skóre se měnilo ve 26. minutě,kdy pěknou přihrávku Drahoše zakončoval Vébr 1:0.Na 2:0 zvyšoval po podobné situaci Drahoš,přihrával Venc. Druhý poločas začínáme zostra a Vébr svojí druhou zvyšuje na 2:0 již po 2 minutách od hvizdu.Hattrick dovrší Vébr po přihrávce a výborném převzetí míče 4:0.Čtvrtou svoji branku dává Vébr po přihrávce Lábka a střele mezi nohy hostujícího brankáře 5:1.Soupeř snižoval po velké chybě brankáře Plechatého na 4:1.

Mgr.Tomáš Nosek-trenér U19:,,Soupeř hrál otevřenou partii a byl směrem do ofenzívy velmi nepříjemný.Proto musím vysoko vyzdvihnout dobrou obrannou činnost celého týmu.A samozřejmě individuální výkon Vébra,který vsítil 4 branky.Jinak měla naše hra dobré parametry i směrem dopředu,kdybychom proměnili všechny gólovky byl by rozdíl ještě vyšší."