FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Dukla 0:5

(0 : 2)
FK Dukla PrahaFK Dukla Praha
FC Slovan Liberec: Plechatý-Sysel,Krpata/77.Černický/,Šorsák,Mečíř-Drahoš,Lábek/67.Bergmann/,Venc,Daněk-Šíma/77.Drobný/,Vébr/72.Syrovátka/

Diváci: 80

Utkání prvních dvou týmů tabulky přineslo kvalitní a bojovné utkání z obou stran,bohužel až příliš krutým výsledkem pro naši U19.

Utkání začalo chybou Dukly a Vébr se řítil do obrany soupeře s míčem u nohy,ale obrana hostů včas odvrátila nebezpečí.Pak se hosté z Julisky dostali do dobrých brankovým situací,ale Plechatý v první šanci a Šorsák ve druhé zabránili míči přejít brankovou čáru.Opět po chybě hostů běželi do brejku Lábek,Vébr a Šíma,ale situaci tři na dva pokazili.Pak už se radovali hosté,kdy po chybě Krpaty a rychlém přechodu do útoku skóroval Houha do prázdné branky 0:1.Srovnat mohl Šorsák po centru Lábka,ale netrefil dobře míč.Po nedorozumění Lábka a Mečíře při rohovém kopu se hosté dostávají krátce před přestávkou do dvoubrankového vedení brankou Kovernikova 0:2.

Druhý poločas byl ze strany marnou snahou o vstřelení branky.A soupeř si jen počkal na chyby domácího týmu,které nemilosrdně potrestal,kdy se třikrát trefil dukelský Ullman.

Mgr.Tomáš Nosek-trenér U19:,,Musím pogratulovat soupeři k výkonu a vlastně i prvnímu místu v soutěži.My jsme se v týdnu po utkání na Spartě museli vypořádat s disciplinárním prohřeškem hráčů Bíny a Žižky a zraněním hráčů Kratochvíla a Gabka.Byli jsme nuceni udělat v sestavě několik změn a jen 4 hráči hráli na svých obvyklých postech.To se samozřejmě negativně projevilo na kvalitě naší hry.Výsledek je pro nás až příliš krutý,kdy v těchto utkáních rozhodují už detaily a kvalita.My jsme udělali více chyb,a proto prohráli takovým vysokým rozdílem.