FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Slavia B 2:3

SK Slavia Praha BSK Slavia Praha B
FC Slovan Liberec: Plechatý-Mečíř,Baláž,Lábek,Khun-Petr/46.Gembický/,Lehoczki,Prokš,Kazda/71.Mizera/-Prokopec/85.Drahoš/,Šulc
Branky:10.Prokš,58.Prokopec-4.a 45.Kotěra,90.Suk
Diváci: 80

Od začátku jsme viděli nadprůměrné utkání z obou stran.Slavia prokázala kvalitu hned v úvodu utkání,kdy si domácí vybrali jednu z nešťastných chvilek a po zaspání celé obrany a nedůrazu v pokutovém území skóroval Kotěra 0:1.Vyrovnání přišlo v 10.minutě po akci Šulce,přistrčil míč Kazda na Prokše a ten přesnou střelou vyrovnal 1:1.Pak už celý poločas měla liberecká U19 výraznou převahu a několik dobrých možností na vstřelení branky.Bohužel však v síti neskončila žádná a tak soupeř opět udeřil ve 45.minutě se dobře zorientoval ve vápně opět Kotěra a bylo to 1:2. Do druhého dějství nastoupili domácí s velkým odhodláním o změnu skóre.Po akci Šulce stál kde měl v 58.minutě Prokopec 2:2.Hra byla z obou stran ofenzivní a tak byly vidět šance na obou stranách.Když už se zdálo,že přijdou na řadu penalty,prošel domácí obranou Suk a vstřelil rozhodující branku 2:3. video

Mgr.Tomáš Nosek-trenér U19:,,Každé fotbalové utkání rozhodují chyby a kvalita jednotlivců.My jsme v utkání udělali méně chyb než Slavia,ale nedokázali jsme vstřelit více branek.Soupeř měl kvalitu a vstřelil o jednu branky víc než my.Kluci odehráli dobré utkání,ale musejí se vyvarovat individuálních chyb.Čeká nás ještě 6 soutěžních utkání,tak je stále o co hrát.