FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Dukla - FCSL 1:3

1:3
(1 : 3)
FC Slovan Liberec: Franc-Mizera,Lehoczki,Hanuš,Khun-Baláž/80.Sysel/,Resl,Lábek/87.Všechovský/,Kazda/72.Petr/-Gembický/62.Prokopec/,Vébr/80.Mečíř/
Branky:7.Gembický,9.Baláž,14.Lábek

Další mistrovské utkání sehrála U19 v Praze na Julisce,kde byla hostem domácí Dukly Praha.Už výsledek napovídá , že to bylo povedené utkání.

Na domácí vtrhla smečka hladových hráčů a prakticky za patnáct minut rozhodla utkání ve svůj prospěch.Postupně se prosadili po přihrávce Lábka a housličkám domácímu brankáři dobře hrající Gembický.Pak hlavou opět po přihrávce Lábka skóroval Baláž.A dílo dokonal Lábek po přihrávce Khuna.Soupeř si s nátlakovou hrou v prvním poločase nevěděl rady a my jsme měli ještě několik dobrých situací ke vstřelení branky.Bohužel po jediné chybičce v naší obraně soupeř skóroval Bílkem na 1-3.

Druhý poločas přinesl otevřený fotbal se šancemi na obou stranách.Ale výsledek se již nezměnil.

V dalším utkání přivítáme Ústí nad Labem.

Mgr.Tomáš Nosek-trenér U19:,,Myslím,že jsme se prezentovali kvalitní hrou a soupeři jsme nedovolili rozvinout jejich dobrou kombinační hru.Byl to týmový výkon,který byl podpořen i kvalitními výkony individualit.