FC Slovan Liberec | Akce v rámci Víkendu otců při utkání proti Slovácku
Menu Další Zavřít Zavřít
22.09.2017

Akce v rámci Víkendu otců při utkání proti Slovácku

marketing
Pondělní utkání proti Slovácku s výkopem od 19:00 bude posledním utkáním 8. kola HET ligy a zároveň posledním duelem v rámci Víkendu otců, tedy společné akce pro rodiny s mottem "Díky táto!", do níž se zapojují všechny fotbalové kluby z nejvyšších dvou soutěží.

Kromě této celostátní soutěže na ligovém facebooku může rodiny s dětmi na stadion U Nisy v pondělí přilákat i akční cena vstupenek do rodinného sektoru na Severní tribuně ve výši 100 Kč (zahrnující vstup pro jednoho dospělého a až dvě děti).

Pro předzápasový program s maskotem Slovánkem jsme (nejen) pro táty a jejich děti připravili fotbalové soutěže o ceny na umělé trávě před hlavním vchodem, kde se také budou rozdávat placky s motivem Víkendu otců.

Chystá se také předzápasová autogramiáda vybraných fotbalistů z našeho týmu, kteří nebudou moct nastoupit k utkání. Tak určitě přijďte včas, i se svými ratolestmi!

Při nástupu před zápasem budou na hrací plochu spolu s fotbalisty obou týmů nastupovat děti těch rodičů z vašich řad, kteří je včas přihlásili díky další naší akci vyhlášené v rámci Víkendu otců.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Renomia Nike
Další partneři
Librax NET-SYSTEM
Mediální partneři
Rádio Černá Hora RCL